Zamknij

Jędrzej Skiba - The Voice of Poland: kim jest finalista? [WIEK, INSTAGRAM]

05.12.2020 20:25
Jędrzej Skiba - The Voice of Poland: kim jest finalista? [WIEK, INSTAGRAM]
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Kim jest Jędrzej Skiba, jeden z uczestników nowej edycji programu The Voice of Poland 11? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat, m.in. ile lat ma Jędrzej Skiba, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o nim wiedzieć tuż przed ostatnim finałowym odcinkiem.

Jędrzej Skiba - The Voice of Poland: kim jest finalista? Instagram, wiek i inne informacje o jednym z uczestników aktualnej edycji programu zebraliśmy w poniższym artykule.

The Voice of Poland 11: finaliści. Kto jest w finale programu? [UCZESTNICY]

Jędrzej Skiba - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? [WIEK]

Finalista The Voice of Poland, Jędrzej Skiba ma 25 lat i - jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej programu - wystąpił w VI edycji "The Voice of Poland" razem z 9 lat starszą siostrą Julką. Udział w programie był pomysłem siostry, ponieważ uważała, że jako duet wyróżnią się na tle innych uczestników. Razem doszli do półfinału w drużynie Afromental.

The Voice of Poland 11: głosowanie. Jak głosować w finale? [NUMER SMS]

Po programie przez jakiś czas wspólnie koncertowali, ale z czasem ich drogi muzyczne się rozeszły. Julka poświęca się pracy i macierzyństwu, a Jędrzej nadal marzy o karierze - w swoim domowym studio komponuje i pisze własne utwory. Jego miłością jest rock, chciałby połączyć ciężkie gitarowe brzmienia z alternatywnym brzmieniem i melodią. Postanowił wrócić do "Voice'a", żeby zaprezentować się jako samodzielny artysta.

The Voice of Poland 11: FINAŁ. Występy trenerów z finalistami. Co zaśpiewają?

Uczestnik jedenastej edycji The Voice of Poland, Jędrzej Skiba zdecydował, że tym razem chce być w drużynie Urszuli Dudziak. W finale oprócz niej znaleźli się również Anna Gąsienica-Byrcyn, Adam Kalinowski i Krystian Ochman.

The Voice of Poland 11 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? [DATA]

The Voice of Poland: Jędrzej Skiba - Instagram i pozostałe informacje

Uczestnik The Voice of Poland 11 Jędrzej Skiba udziela się również na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 8,5 tysiąca osób. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można go znaleźć.

The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]

RadioZET.pl/mat. prasowe