Zamknij

Jędrzejczyk - Shevchenko: transmisja walki UFC 231. Gdzie oglądać, o której?

Redakcja
07.12.2018 08:52
Jędrzejczyk - Shevchenko: transmisja walki UFC 231. Gdzie oglądać, o której?
fot. Youtube/mmadigest

Gdzie obejrzeć walkę Jędrzejczyk - Shevchenko? Na żywo walkę o pas kategorii muszej, która odbędzie się na gali UFC 231, będzie można oglądać w nocy z 8 na 9 grudnia (z soboty na niedzielę). Jeśli Joanna Jędrzejczyk pokona rywalkę to stanie się pierwszą kobietą, która była mistrzynią UFC w dwóch kategoriach wagowych. Informacje na temat transmisji walki w TV oraz streamie online, zamieszczamy poniżej.

Walka Joanna Jędrzejczyk - Valentina Shevchenko: na żywo. Gdzie oglądać walkę o pas kategorii muszej na UFC 231? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

Jędrzejczyk - Shevchenko: na żywo - transmisja w TV. Gdzie oglądać walkę UFC 231?

Walkę Jędrzejczyk - Shevchenko na żywo będzie można oglądać w nocy z 8 na 9 grudnia (z soboty na niedzielę). Transmisja walki Jędrzejczyk - Shevchenko za darmo dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Telewizja, oprócz wspomnianego pojedynku, pokaże także starcie Holloway - Ortega.

Pojedynek Polki oraz pozostałe walki UFC 231 będzie można obejrzeć także odpłatnie w PPV. Transmisja UFC 231 dostępna będzie po wykupieniu pakietu na oficjalnej stronie internetowej www.ufc.tv/events. Oprócz PPV UFC 231 można tam wykupić dostępy także do innych wydarzeń organizowanych przez amerykańską organizację MMA. 

» UFC 231: PPV - gdzie oglądać galę na żywo i walkę Holloway - Ortega? «

Walka Jędrzejczyk - Shevchenko: o której godzinie walka UFC 231?

Walka Jędrzejczyk - Shevchenko w Polsat Sport transmitowana będzie około godziny 4:00. Z kolei o 3:00 rozpocznie się studio.

Joanna Jędrzejczak jest byłą mistrzynią kategorii słomkowej UFC. Zdobyty tytuł straciła, ponosząc porażkę w pojedynku z Rose Namajunas. Polka otrzymała szansę na rewanż, jednak kolejny raz nie udało jej się pokonać amerykańskiej zawodniczki. Po dwóch przegranych Jędrzejczak pokonała złą passę, wygrywając z Tecią Torres. Z kolei Valentina Shevchenko o pas kategorii koguciej UFC zmierzyła się raz z Amandą Nunes, ponosząc w starciu klęskę. W ostatniej walce natomiast Amerykanka okazała się lepsza od Priscili Cachoeiry. Kartę walk UFC 231 można znaleźć w linku poniżej.

» UFC 231: karta walk, kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? Informator «

Trzymamy kciuki za Polkę!

RadioZET.pl/JW