Zamknij

Jeremi Sikorski - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"? [WZROST, WIEK]

Karolina Piotrowska
05.11.2019 15:01
Jeremi Sikorski - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12? [WIEK, INSTAGRAM]
fot. Mat. prasowe

Jeremi Sikorski to kolejny uczestnik 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Polski piosenkarz, muzyk i aktor jesienią pojawi się w nowych odcinkach i wcieli się w wylosowane postacie. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat tego, kim jest Jeremi Sikorski, jego wiek, osiągnięcia i szczegóły dotyczące kariery.

Kim jest Jeremi Sikorski? Wiek, Instagram, wzrost, dziewczyna, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" zebraliśmy w poniższym artykule.

TTBZ 12 - Jeremi Sikorski w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi m.in. właśnie Jeremi Sikorski. Był to jeden z głównych typów wśród internautów, a  informacja została już oficjalnie potwierdzona przez producentów. Oprócz niego w nagraniach weźmie udział także  Ewelina Ruckgaber, Łukasz Zagrobelny i inni.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja?

W opisie uczestnika na stronach programu możemy przeczytać:

  • Już od najmłodszych lat występował w słynnym warszawskich Teatrze Muzycznym Roma, ("Akademia Pana Kleksa", "Aladyn JR.")
  • W 2013 r. podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i zadebiutował singlem "Bez niej nie byłoby nas". Teledysk do singla obejrzano ponad 6 milionów razy na samym Youtube. Jeremi Sikorski wystąpił też wtedy pierwszy raz na Festiwalu Piosenki w Opolu.
  • W marcu 2015 r. ukazała się debiutancka płyta Sikorskiego "Otwórz się na świat". Rok później fani doczekali się kolejnej płyty "Odetchnij", która odniosła wielki komercyjny sukces i znalazła się w TOP 10 Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Sikorski promuje obecnie swój najnowszy materiał, czyli płytę "Soon".

Jeremi Sikorski - wiek, wzrost, data urodzin, życie prywatne, kariera

Jeremi Sikorski ma 20 lat i 192 centymetrów wzrostu. Urodził się 20 kwietnia 1999 roku w Warszawie. 

W 2006 roku nawiązał współpracę z Teatrem Muzycznym "Roma". Występował w wystawianych przez teatr spektaklach: Akademia pana Kleksa (2006–2007) i Aladyn JR (2011).

W 2013 roku podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią muzyczną My Music. 23 kwietnia 2014 roku wydał pierwszy singel "Bez niej nie byłoby nas". Do piosenki zrealizował wideoklip w reżyserii Rymwida Błaszczaka. 31 marca 2015 roku wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany "Otwórz się na świat". Płyta dotarła do 46. miejsca polskiej listy przebojów. Drugim singlem z płyty była piosenka "Chodź", do której również zrealizował teledysk.

25 listopada 2016 wydał album studyjny "Odetchnij", który nagrał w duecie z bratem, Arturem.

5 października 2018 zaprezentował trzeci album studyjny "Soon", z którym dotarł do 11. miejsca na listach sprzedaży.

Jeremi Sikorski w mediach nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Nie wiadomo, kim jest jego dziewczyna.

Adam Strycharczuk - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Facebook i Instagram Jeremi Sikorski

Jeremi Sikorski na Instagramie jest aktywny pod nickiem  @jeremisikorski. Informuje tam swoich fanów m.in. o najbliższych koncertach i o swojej aktywności zawodowej. Prowadzi również fanpage na FacebookuJeremi Sikorski @jeremisikorskiofficialfanpage.

RadioZET.pl/KP