Zamknij

Jesienne wyprzedaże 2018 - kiedy się zaczynają i w jakich sklepach?

Redakcja
25.09.2018 15:57
Jesienne wyprzedaże 2018 - kiedy się zaczynają i w jakich sklepach?
fot. PIXABAY

Jesienne wyprzedaże 2018 rozpoczną się już we wrześniu. Coroczne obniżki to doskonała okazja, by zakupić interesujący nas produkt ulubionej marki w atrakcyjnej cenie. Kiedy dokładnie można spodziewać się jesiennych promocji w Zarze, Stradivariusie, Bershce, H&M i innych sklepach? Sprawdzamy dokładne daty.

Kiedy jesienne wyprzedaże 2018 w Zarze, Stradivariusie, Bershce, H&M i innych sklepach? Od kiedy będzie można liczyć na promocje i obniżki? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje.

Kiedy jesienne wyprzedaże 2018? DATA

W związku z nadejściem września, wiele osób zaczęło poszukiwać informacji na temat tego, kiedy jesienne wyprzedaże 2018. Mamy dobre wiadomości - na obniżki w sklepach będziemy mogli liczyć już we wrześniu. To właśnie w tym miesiącu w popularnych czasopismach będzie można znaleźć specjalne kupony rabatowe.

Pierwsze jesienne wyprzedaże 2018 - akcja stylowe zakupy, czyli oferta zniżkowa magazynów "Twój Styl" oraz "SHOW" wystartuje w piątek, 28 września. Wspomniana akcja będzie trwać przez pięć dni. Aby móc skorzystać z rabatów należy znaleźć w magazynach specjalne kupony i kody na najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima 2018/2019. Taniej kupimy nie tylko ubrania, ale i kosmetyki, akcesoria wnętrzarskie, usługi i wiele innych rzeczy. Obniżki dotyczą zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach online. 

Z kolei ostatni weekend zniżek odbędzie się w dniach 5-7 października pod patronatem magazynów „Elle”, „Glamour” oraz „InStyle”. Podobnie, jak przy poprzedniej akcji, wystarczy zakupić magazyny. W środku czasopism będą znajdować się specjalne kupony.

Jesienne wyprzedaże 2018: SKLEPY. Gdzie można liczyć na obniżki?

Wiadomo już, jakie sklepy wezmą udział w jesiennej akcji rabatowej "stylowe zakupy". Na obniżki będzie można liczyć m.in. w takich sklepach jak Rossi, 4F, Reserved czy Smyk. Pełną listę można znaleźć na stronach internetowych magazynów, m.in. styl.pl.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/lamoda.pl/JW