Zamknij

"Jeśli chodzi o mnie (...) to nie znoszę tego całego mycia..." gderał? [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
04.05.2020 12:12
Jeśli chodzi o mnie (...) to nie znoszę tego całego mycia... gderał? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

"Jeśli chodzi o mnie (...) to nie znoszę tego całego mycia. Nowoczesna bzdura, i tyle" gderał? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy" oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 20 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

"Jeśli chodzi o mnie (...) to nie znoszę tego całego mycia. Nowoczesna bzdura, i tyle" gderał? - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z teleturnieju TVN oraz jej dokładne wyjaśnienie, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

"Jeśli chodzi o mnie (...) to nie znoszę tego całego mycia. Nowoczesna bzdura, i tyle" gderał - Milionerzy

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "Jeśli chodzi o mnie (...) to nie znoszę tego całego mycia. Nowoczesna bzdura, i tyle" gderał, nie była oczywista dla gracza programu. Tradycyjnie uczestnik teleturnieju TVN do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - Krzyś

B - Prosiaczek

C - Kłapouchy

D - Kubuś Puchatek

Gracz przyznał, że nie jest pewien, który z wariantów jest prawidłowy, jednak intuicja podpowiada mu odpowiedź D. Mimo to postanowił skorzystać z koła ratunkowego - pytanie do publiczności. Większość osób, bo aż 55%, opowiedziało się za wariantem C. 32% publiczności postawiło na odpowiedź D, 8% na A, a 5% na B. Ostatecznie gracz po chwili namysłu zdecydował się zawierzyć publiczności i zaznaczył wariant C.

Ogłosił się dyktatorem i był nim przez 44 dni - odpowiedź z "Milionerów" za 10 000 zł

"Jeśli chodzi o mnie (...) to nie znoszę tego całego mycia..." gderał? [MILIONERZY]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", "Jeśli chodzi o mnie (...) to nie znoszę tego całego mycia. Nowoczesna bzdura, i tyle" gderał, jest odpowiedź C, czyli Kłapouchy. Gracz wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 20 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów. 

RadioZET.pl/JW