Zamknij

Jeśli hak i haker mają ucho, mają też... - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Karolina Piotrowska
26.06.2019 13:52
Jeśli hak i haker mają ucho, mają też... - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"
fot. screen / player.pl

Jeśli hak i haker mają ucho, mają też...? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" była zaskakująca dla uczestnika programu. Musiał on skorzystać z ostatniego koła ratunkowego, jakim był telefon do przyjaciela. Sprawdzamy, jaka jest poprawna odpowiedź na to pytanie z "Milionerów" oraz czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć prawidłowo.

Jeśli hak i haker mają ucho, mają też...? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", nad którym uczestnik bardzo długo się zastanawiał, można znaleźć poniżej. Dodatkowo w tym artykule znajdziecie wyjaśnienie prawidłowej odpowiedzi.

Tło: gondole i doże. Centrum uwagi: łoże... - czyj utwór tak streścił S. Barańczak? [MILIONERZY ODPOWIEDŹ]

Milionerzy - jeśli hak i haker mają ucho, mają też...?

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "jeśli hak i haker mają ucho, mają też...", przysporzyła dużo trudności Adamowi Szatkowskiemu - uczestnikowi, który kontynuował grę z poprzedniego odcinka. Do wyboru miał on tradycyjnie cztery warianty:

A. rękę

B. gardziel

C. nogę

D. paluch

Ponieważ nie był on przekonany do żadnej z przedstawionych odpowiedzi, uczestnik podjął decyzję o skorzystaniu z ostatniego z dostępnych kół ratunkowych - Telefon do przyjaciela, a dokładniej do swojej narzeczonej. Niestety nie znała ona prawidłowej odpowiedzi.

Jeśli hak i haker mają ucho, mają też...? [ODPOWIEDŹ Z MILIONERÓW]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "jeśli hak i haker mają ucho, mają też...?", to B. Była ona warta 125 tysięcy złotych, jednak uczestnik zrezygnował z dalszej gry i nie odpowiedział na to pytanie. Wygrał on 75 tysięcy złotych.

Hak to urządzenie w postaci zakrzywionego pręta metalowego służące do zaczepiania, trzymania lub zawieszania na nim najczęściej ładunków. Elementy budowy haka to: ucho, zapadka, róg, gardziel i rygiel.

Haker to osoba o wysokich umiejętnościach informatycznych, więc ucho i gardziel to po prostu nazwy części ciała człowieka.

Gdzie w piosence Bitelsów Eleanor Rigby zbiera ryż? Odpowiedź z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

RadioZET.pl/KP