Zamknij

Jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma - pytanie z "Milionerów"

10.08.2020 14:44
Jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma - pytanie z "Milionerów"
fot. Bartosz KRUPA/East News

Jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma? Takie pytanie za 10000 zł usłyszał jeden z uczestników programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jego udziałem wyemitowany zostanie w poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 10000 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

Jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma - MILIONERZY

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma, przysporzyła graczowi programu TVN drobny kłopot. Tradycyjnie uczestnik teleturnieju do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - pięć poniedziałków

B - pięć wtorków

C - cztery czwartki

D - cztery niedziele

Uczestnik "Milionerów" od razu poprosił o chwilę cierpliwości i zaczął liczyć dni. Po dłuższym zastanowieniu oraz analizie wszystkich dostępnych wariantów, gracz zdecydował się postawić na wariant C, cztery czwartki.

Milionerzy - jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma, jest odpowiedź C, cztery czwartki. Oznacza to, że gracz wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 10000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Jakie auto było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, mimo że nie miał prawa jazdy? [MILIONERZY]

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl