Zamknij

Jessica z "Rolnik Szuka Żony" - kim jest kandydatka? [NAZWISKO, INSTAGRAM]

Redakcja
29.11.2018 15:33
Jessica z "Rolnik  Szuka Żony" - kim jest kandydatka? [NAZWISKO, INSTAGRAM]
fot. screen facebook - Rolnik Szuka Żony TVP

Jessica z "Rolnik Szuka Żony" to kandydatka Krzysztofa, która razem z innymi dziewczynami walczy o serce rolnika. Uczestniczka już od pierwszego odcinka wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród widzów programu. Duże poruszenie wywołało także jej przejście do drugiego etapu. Co warto wiedzieć na temat kandydatki? Sprawdzamy, kim jest Jessica z 5. edycji "Rolnik Szuka Żony".

Kim jest Jessica z "Rolnik Szuka Żony"? Instagram, nazwisko, wiek, wzrost oraz inne informacje na temat kandydatki Krzysztofa. Sprawdzamy, co wato wiedzieć o uczestniczce popularnego programu TVP.

» Rolnik szuka żony 6 - kiedy nowa edycja programu? Data, zgłoszenia, informacje «

Kim jest Jessica z "Rolnik Szuka Żony"?

Jessica z "Rolnik Szuka Żony" już od pierwszego odcinka wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród widzów programu. Wielu z nich było zaskoczonych faktem, że Krzysztof zdecydował się wziąć kandydatkę do kolejnego etapu. Wokół kobiety pojawia się wiele kontrowersji. Jedni uważają, że Jessica jest najlepszą uczestniczką programu, inni zaś są zdania, że wysłała list do Krzysztofa jedynie po to, żeby się wypromować. Porównują ją nawet do Emilki z czwartej edycji "Rolnik Szuka Żony".

"Czy tylko ja myślę, że pani Jessica jest postawiona? Umieszczona by podbić oglądalność programu? Nie rozumiem jak to możliwe, że Krzysztof puścił ją dalej.." - skomentował jeden z internautów.

Czy to właśnie Jessica skradnie serce rolnika Krzysztofa? Tego dowiemy się już niebawem! Przypominamy, że program "Rolnik Szuka Żony" można oglądać w każdą niedzielę o 21:15 w TVP 1.

» Rolnik szuka żony 5: FINAŁ. Kiedy, o której oglądać i co się wydarzy? «

Jessica z "Rolnik Szuka Żony" - nazwisko, Instagram, wiek, wzrost [INFORMACJE]

Jessica z "Rolnik Szuka Żony" ma 24 lata i 164 cm wzrostu. Kandydatka Krzysztofa uczy się we wrocławskiej szkole kosmetycznej. Uwielbia tańczyć, a swoich sił próbowała także w modelingu. Jej profile można odnaleźć m.in. na stronie reklamującej hostessy i fotomodelki. Co ciekawe, Jessica w ostatnich latach przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz widzowie kojarzą ją z kruczoczarnymi przedłużanymi włosami i mocnym makijażem. Wcześniej jednak uczestniczka była blondynką. Na wspomnianej stronie reklamującej hostessy można znaleźć zdjęcia kobiety w jasnych włosach i z delikatnym makijażem. 

Wielu ciekawskich, szuka także informacji na temat nazwiska Jessici z "Rolnik Szuka Żony". Uczestniczka jednak bardzo ceni sobie swoją prywatność. Dlatego w internecie nie znajdziemy informacji o jej nazwisku. Kandydatka Krzysztofa nie prowadzi także konta na Instagramie.

RadioZET.pl/JW