Zamknij

"Jestem chrześcijaninem jak mój ojciec" - kto tak odpowiedział Mahdiemu? [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
04.07.2019 12:01
"Jestem chrześcijaninem jak mój ojciec" - kto tak odpowiedział Mahdiemu? [MILIONERZY]
fot. Screen/Player.pl

Kto na pytanie Mahdiego "Więc odrzucasz moją naukę?", odpowiedział "Jestem chrześcijaninem jak mój ojciec"? Kolejny 171. odcinek "Milionerów" wyemitowany zostanie w czwartek, 4 lipca. Pytanie za 5 000 zł sprawiło uczestnikowi niemały problem. Sprawdzamy, kto odpowiedział Mahdiemu "Jestem chrześcijaninem jak mój ojciec".

Kto na pytanie Mahdiego "Więc odrzucasz moją naukę?", odpowiedział "Jestem chrześcijaninem jak mój ojciec"? - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 4.07 można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

Kto na pytanie Mahdiego "Więc odrzucasz moją naukę?"... - MILIONERZY

Kto na pytanie Mahdiego "Więc odrzucasz moją naukę?", odpowiedział "Jestem chrześcijaninem jak mój ojciec"? Takie pytanie w "Milionerach" 4.07 za 5 000 zł usłyszał jeden z uczestników teleturnieju. Gracz tradycyjnie do wyboru miał cztery warianty:

A - Andrzej Kmicic

B - Staś Tarkowski

C - Cezary Baryka

D - Jacek Soplica

Odpowiedź, kto na pytanie Mahdiego "Więc odrzucasz moją naukę?" w "Milionerach" sprawiło uczestnikowi teleturnieju niemały kłopot. Gracz nie wiedział, która odpowiedź jest poprawna, dlatego zdecydował się na użycie jednego z trzech kół ratunkowych - pytanie do publiczności. Większość, bo 45%, zagłosowała na odpowiedź B, czyli Staś Tarkowski. 23% publiczności była zdania natomiast, że poprawną odpowiedzią jest wariant A, a 18% głosowało za Andrzejem Kmicicem. Uczestnik zdecydował się zaufać publiczności i zaznaczył odpowiedź B.

Gryf to element jakiego instrumentu? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

"Jestem chrześcijaninem jak mój ojciec" - kto tak odpowiedział Mahdiemu? [MILIONERZY]

Poprawną odpowiedzią, kto na pytanie Mahdiego "Więc odrzucasz moją naukę?", jest B, czyli Staś Tarkowski. Gracz wygrał 5 000 zł i pozostał nadal w grze.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

RadioZET.pl/JW