Zamknij

Joanna Jędrzejczyk - kim jest bohaterka programu "Starsza pani musi fiknąć"?

Karolina Piotrowska
23.10.2019 13:02
Joanna Jędrzejczyk - kim jest bohaterka programu "Starsza pani musi fiknąć"? [INSTA, WZROST, WIEK]
fot. screen / TVN

Kim jest Joanna Jędrzejczyk? W programie "Starsza pani musi fiknąć" polska zawodniczka wystąpi razem ze swoją mamą, którą zabierze w podróż do Meksyku. Sprawdzamy informacje na jej temat, m.in. Instagram Joanny Jędrzejczyk, wiek, wzrost i jej sukcesy sportowe.

Kim jest Joanna Jędrzejczyk? [INSTA, WZROST, WIEK, UFC]

Joanna Jędrzejczyk to polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Jest trzykrotną zawodową mistrzynią świata, dwukrotną mistrzynią Europy oraz czterokrotną amatorską mistrzynią świata, trzykrotną mistrzynią Europy i pięciokrotną mistrzynią Polski w boksie tajskim. Jest również pierwszą Polką w organizacji MMA - Ultimate Fighting Championship oraz mistrzynią tejże organizacji w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015–2017.

Najczęściej wyszukiwane informacje o zawodniczce to m.in.:

  • Miejsce i data urodzenia Joanny Jędrzejczyk: 18 sierpnia 1987 rok, Olsztyn
  • Wzrost Joanny Jędrzejczyk: 1,68 m
  • Waga zawodniczki: 52 kg
  • Styl walki: boks, boks tajski, kick-boxing
  • Instagram Joanny Jędrzejczyk:  @joannajedrzejczyk

Pojawiają się również zapytania o to, kim jest mąż Joanny Jędrzejczyk, siostra i pozostali członkowie rodziny. Jej mamę, Annę Jędrzejczyk będziemy mogli poznać w programie "Starsza pani musi fiknąć", w którym wystąpiła razem z córką.

Joanna Jędrzejczyk ma siostrę bliźniaczkę - Katarzynę oraz o kilka lat starszą siostrę Ewę. W 2016 roku zaręczyła się z byłym piłkarzem Huraganu Morąg, Przemysławem Butą.

Joanna Jędrzejczyk z mamą w "Starsza pani musi fiknąć" - odcinek 23.10

Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w boksie tajskim zorganizowała pełną niecodziennych atrakcji wycieczkę do Meksyku. Jak czytamy w opisie odcinka, sportsmenka już od dawna namawiała mamę na wspólny wyjazd, ale jak dotąd nie było okazji. Program "Starsza pani musi fiknąć" stanowił doskonały pretekst do tego, by spędzić razem egzotyczne wakacje. Ale nie był to taki typowy wypoczynek. Skoro mama nie widziała nigdy ani jednej walki swojej córki, to ta podróż była idealnym zadośćuczynieniem. Anna Jędrzejczyk, wspólnie z córką, przeżyły mnóstwo szalonych i budzących grozę chwil, w których adrenalina wyzwalała się z prędkością światła.

Anna Jędrzejczyk - kim jest mama Joanny Jędrzejczyk i bohaterka "Starsza pani musi fiknąć"?

W telewizji 8. odcinek programu "Starsza pani musi fiknąć" będzie można obejrzeć już w środę, 23 października o 21.30 w TVN.

W programie "Starsza pani musi fiknąć" dzieci i rodzice przeżywają wspólnie niesamowite przygody. Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem - to pary rodziców z dziećmi, które udały się na niezapomnianą wyprawę.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie programu, każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów.

Tylko dzieci wiedziały, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadały za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostało to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzili się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać!

RadioZET.pl/tvn.pl/KP