Zamknij

Joanna Lazer - kim jest Ruda, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST]

Jolanta Waligóra
13.09.2019 14:16
Joanna Lazer - kim jest Ruda, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Joanna Lazer "Ruda" to uczestniczka 10. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Wiele osób może kojarzyć piosenkarkę przede wszystkim z zespołu Red Lips, którego jest wokalistką oraz współzałożycielką. Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym Joanny Lazer, a także jej wzrost i wiek, można znaleźć poniżej.

Kim jest Joanna "Ruda" Lazer? Wiek, wzrost, mąż, ślub, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestniczki 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", można znaleźć w tym artykule.

Joanna Lazer z Tańca z Gwiazdami - kim jest uczestniczka?

Joanna Lazer (z domu Czarnecka) pochodzi z Rypina. Pierwsze spotkanie z muzyką miała już w dzieciństwie. W wieku 7 lat zaczęła pobierać lekcje gry na pianinie. Gdy skończyła 9 lat, występowała na scenie, m.in. w Miejskim Ośrodku Kultury. Jako nastolatka brała także udział w wielu konkursach i muzycznych festiwalach. Po napisaniu matury przeprowadziła się do Warszawy, gdzie zaczęła studia. 

Przełomem w karierze Joanny Lazer był występ podczas otwarcia międzynarodowego Pikniku Country w Mrągowie w 2004 roku. To właśnie po tym zdarzeniu nawiązała współprace z agencjami koncertowymi. W 2007 roku została wokalistką zespołu Ivan i Delfin, zajmując tym samym miejsce Iwana Komarenki. Wówczas grupa zmieniła nazwę na Aisha i Delfin. Zespół nagrał takie utwory jak "Słodka landrynka" czy "Gdy nie ma Ciebie. 

Joanna Lazer "Ruda" w międzyczasie nawiązała współpracę także z innym zespołem Lazera i Olszewskiego, Energy, w którym również została wokalistką. Grupa na swoim koncie miała takie single jak "Minus i plus" oraz "Cudowna noc". 

W 2009 zespół się rozpadł, a piosenkarska razem z Lazerem założyła grupę Red Lips. Joanna Lazer z nowym zespołem wzięła udział w pierwszej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka", gdzie dotarli do półfinałów. Jednym z najpopularniejszych przebojów Red Lips jest piosenka "To co nam było". Ponadto na swoim koncie mają także takie single jak "Ja wam zatańczę", "Czarne i białe" czy "Zanim odejdziesz".

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY]

Co ciekawe, piosenkarka przez pewien czas pracowała także jako modelka. Ponadto wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu CKM. Joannę Lazer można było podziwiać w czasopiśmie w 2009 roku. 

Piosenkarka była także jedną z uczestniczek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w 2018 roku i jedną z jurorek drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Teraz "Ruda" zaprezentuje swoje umiejętności taneczne. Joanna Lazer w "Tańcu z Gwiazdami" rywalizować będzie m.in. z Sandrą KubickąBarbarą Kurdej-Szatan, Rafałem Szatanem, Akopem Szostakiem, Reni Jusis czy Moniką Miller.

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?

Joanna Lazer - wiek, wzrost, mąż, ślub, Instagram, życie prywatne

Joanna Lazer ma 31 lat. Urodziła się 13 stycznia 1988 roku. Wiele osób szuka również informacji o wzroście Joanny Lazer. Piosenkarka mierzy 168 cm.

Także życie prywatne ciekawi wielu fanów artystki. Mężem Joanny Lazer jest gitarzysta Łukasz Lazer. Para pobrała się w 2016 roku w Tajlandii. 

Piosenkarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Joanna Lazer na Instagramie figuruje pod nazwą: redlipsmusic.

RadioZET.pl/JW