Zamknij

Joanna Opozda - kim jest aktorka, która zagra Brigitte Bardot? [INSTA, WZROST]

Redakcja
06.11.2018 11:12
Joanna Opozda - kim jest aktorka, która zagra Brigitte Bardot? [INSTA, WZROST]
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Joanna Opozda zagra Brigitte Bardot w nowym filmie Lecha Majewskiego. Francuska modelka osobiście zaakceptowała jej próbne zdjęcia. Co warto wiedzieć o polskiej aktorce znanej z roli Jowity Kaczmarek w serialu "Pierwsza miłość"? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Joanny Opozdy - filmy, kariera i życie prywatne.

Kim jest Joanna Opozda? Filmy, życie prywatne, Instagram, wiek, waga, chłopak oraz inne informacje na temat polskiej aktorki, która zagra Brigitte Bardot, można znaleźć poniżej,

Joanna Opozda jako Brigitte Bardot w nowym filmie Majewskiego

Joanna Opozda zagra Brigitte Bardot w nowym filmie Lecha Majewskiego "Brigitte Bardot cudowna". Wyróżnienie dla polskiej aktorki jest tym większe, że francuska modelka osobiście zaakceptowała próbne zdjęcia 30-latki. Aktorka nie ukrywa zadowolenia:

"Brigitte Bardot w filmie „Brigitte Bardot cudowna” w reżyserii genialnego Lecha Majewskiego !! Ogromne wyzwanie, mnóstwo pracy, spełnienie moich najskrytszych marzeń !!! Nie dość, że gram u tak wybitnego reżysera ze znakomitą ekipa, to na dokładkę moje zdjęcia próbne zostały osobiście zaakceptowane przez sama BB !!!! Jestem przeszczęśliwa !!!!!!! Teraz już wiecie dlaczego uczyłam się francuskiego " - napisała Joanna Opozda na swoim profilu w mediach społecznościowych.

U boku Joanny Opozdy zagra m.in. Weronika Rosati, która wcieli się w rolę Elizabeth Taylor oraz Andrzej Grabowski. Film Majewskiego będzie adaptacją jego powieści pt. "Pielgrzymka do grobu Brigitte Bardot cudownej". Akcja rozgrywać się będzie w Katowicach.

Joanna Opozda - filmy, Instagram, wzrost, waga, chłopak

Joanna Opozda urodziła się 2 lipca 1988 roku w Busku-Zdroju. W tym roku skończyła 30 lat. Jak czytamy na stronie casting.wroc.pl, aktorka waży około 50 kg i ma 172 cm wzrostu. Joanna Opozda w 2015 ukończyła Wydział Aktorski PWST im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Największą popularność przyniosła jej rola Jowity Kaczmarek w serialu "Pierwsza miłość". Joanna Opozda zagrała także epizodyczne role m.in. w takich produkcjach jak "Żyć nie umierać", "Disco Polo", "Planeta Singli" czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Oprócz aktorstwem Joanna Opozda zajmuje się także modelingiem. Jej zdjęcia publikowane były m.in. we włoskim wydaniu magazynu "Vogue".

Joanna Opozda w 2016 roku wzięła udział w piątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka zajęła 8. miejsce, odpadając w czwartym odcinku. Jej partnerem tanecznym był Kamil Kuroczko.

Joanna Opozda prywatnie przez jakiś czas związana była z Kamilek Kuroczko, jej tanecznym partnerem w programie "Taniec z gwiazdami". Para ponoć rozstała się na początku 2018 roku. W sierpniu natomiast pojawiły się informacje o zaręczynach Joanny Opozdy. Wybrankiem aktorki jest starszy od niej biznesman. 

Joanna Opozda na Instagramie figuruje pod nazwą: asiaopozda

RadioZET.pl/JW