Zamknij

Jolanta Krupa - kim jest mama Joanny Krupy i bohaterka show "Starsza pani musi fiknąć"?

Jolanta Waligóra
17.09.2019 11:37
Jolanta Krupa - kim jest mama Joanny Krupy i bohaterka "Starsza pani musi fiknąć"?
fot. Jakub Kaminski/East News

Jolanta Krupa razem z córką Joanną Krupą będą bohaterkami najnowszego odcinka programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Lot na paralotni, zawrotna prędkość na motorze, balansowanie nad przepaścią oraz chrzest w Jordanie - to tylko niektóre z wyzwań, z którymi będą musiały zmierzyć się kobiety. Szczegółowe informacje na temat kariery i życia prywatnego Jolanty Krupy, można znaleźć poniżej.

Kim jest Jolanta Krupa, mama Joanny Krupy? Wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacji na temat bohaterki show "Starsza pani musi fiknąć", można znaleźć w tym artykule.

Jolanta Krupa - kim jest mama Joanny Krupy?

Niestety zarówno o karierze, jak i o życiu prywatnym Jolanty Krupy niewiele wiadomo. Na próżno szukać w sieci także informacji o jej wieku. W jednym z wywiadów w Vivie zdradziła jednak, że po 27 latach małżeństwa rozstała się z ojcem swoich córek. Po jakimś czasie ułożyła sobie życie na nowo i wzięła drugi ślub. Ponadto, gdy dziewczynki były małe i Jolanta wraz z pierwszym mężem zabrała je do Stanów Zjednoczonych, to ona przez jakiś czas musiała utrzymywać całą rodzinę. W tym celu pracowała w fabryce przy produkcji kubków dla restauracji McDonald's. Więcej o mamie Joanny i Marty Krupy zapewne dowiemy się w programie "Starsza pani musi fiknąć".

Jak czytamy na stronie Player.pl,

Joannę Krupę i jej mamę łączy wyjątkowa więź. Są jak przyjaciółki. Wiedzą o sobie wszystko. W końcu 39 lat wspólnego mieszkania robi swoje. Jednak ta wspólna sielanka niebawem się kończy. Jolanta przeprowadza się z Los Angeles do Chicago i córka nie będzie już mieć jej na oku. To będzie dla Joanny bardzo trudny krok, gdyż bardzo troszczy się o mamę i często nawet bywa nadopiekuńcza. Postanowiła więc przygotować Jolantę do samodzielnego i odpowiedzialnego życia. Izraelski survival ma uspokoić Joasię i utwierdzić ją w przekonaniu, że mama będzie bezpieczna bez swojej córeczki u boku. Jak się później okaże, uczeń przerośnie mistrza. Podczas gdy inicjatorka tych wyzwań będzie wycofywać się rakiem, Jolanta będzie ochoczo wykonywać nawet nadprogramowe zadania, czym przyprawi córkę o palpitację serca.

Joanna to żywiołowa i spontaniczna kobieta, którą trudno okiełznać. Ale jej mama? To temperament córki razy dwa. Wulkan energii, odważna i przedsiębiorcza kobieta, oddana rodzinie i zawsze na pierwszym miejscu stawiająca dobro swoich dwóch córek.

Jolanta Krupa w Starsza pani musi fiknąć - kiedy oglądać?

Bohaterkami najnowszego odcinka popularnego programu TVN "Starsza pani musi fiknąć" będą Jolanta i Joanna Krupa. Epizod z udziałem kobiet będzie można obejrzeć w środę, 18 września 2019 roku o godzinie 21:30. 

Po emisji w TV  trzeci odcinek "Starsza pani musi fiknąć" z Jolantą i Joanną Krupą, wyemitowany zostanie także online na internetowej platformie Player.pl.

Lot na paralotni, zawrotna prędkość na motorze, balansowanie nad przepaścią oraz chrzest w Jordanie - to tylko niektóre z wyzwań, z którymi będą musiały zmierzyć się kobiety. Jak sobie poradzą? Tego dowiemy się już w środę!

RadioZET.pl/Player.pl/JW