Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jumanji 3 - zwiastun, aktorzy, premiera: co już wiemy o kolejnej części?

06.02.2019 15:19

W sieci zaczęły pojawiać się pierwsze informacje na temat kolejnej części filmu "Jumanji". Aktorzy, którzy mają pojawić się w kontynuacji, to między innymi Dwayne Johnson i Jack Black. Co jeszcze wiadomo o "Jumanji 3"? Zwiastun, obsada, premiera - poniżej zebraliśmy najważniejsze szczegóły.

Jumanji 3 - zwiastun, aktorzy, premiera: co już wiemy o kolejnej części? fot. Youtube / Sony Pictures Entertainment

Jumanji 3 - zwiastun, aktorzy, premiera: co już wiemy o kolejnej części? Kto wystąpi w obsadzie "Jumanji 3" i kiedy premiera filmu w Polsce? Zbieramy szczegóły i potwierdzone informacje na temat produkcji.

Premiera Jumanji 3 w Polsce - kiedy? [DATA]

Data premiery "Jumanji 3" na świecie została zapowiedziana na 13 grudnia 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi na ekrany kin w Polsce. Prawdopodobnie będzie to kilka dni po światowej premierze.

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Gdy tylko poznamy więcej szczegółów, będziemy aktualizować ten artykuł.

Jumanji 3: aktorzy i zwiastun - co już wiemy?

Zgodnie z informacjami, które pojawiają się w sieci od jakiegoś czasu, wśród aktorów w "Jumanji 3" mają pojawić się m.in. Dwayne Johnson i Jack Black, znani z "Jumanji: Przygody w dżungli". Jak podaje The Hollywood Reporter Alex Wolff, Madison Iseman, Ser’Darius Blain oraz Morgan Turner również powrócą do swoich ról z poprzedniej części. Oprócz nich w nowym filmie zobaczymy również Danny’ego De Vito, Awkwafinę oraz Danny’ego Glovera. 

Przypomnijmy - w "Przygodach w dżungli" młodzi aktorzy wcielili się w role nastolatków, którzy zostali ukarani przez nauczycieli koniecznością zostania po lekcjach. W sali, w której mieli odbywać swoją karę, odkryli starą grę wideo, która przeniosła ich w świat Jumanji i postawiła przed niebezpieczną przygodą.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun poprzedniej części "Jumanji":

RadioZET.pl/KP

Oceń