Zamknij

Justyna Haba: Instagram, MMA, walka, wiek, Facebook - kim jest zawodniczka FFF?

Karolina Piotrowska
19.12.2019 12:10
Justyna Haba: Instagram, MMA, walka, wiek, Facebook - kim jest zawodniczka FFF?
fot. Instagram / @haba.justyna

Kim jest Justyna Haba, zawodniczka gali MMA FFF? Wiek, MMA, Instagram, Facebook - sprawdzamy najczęściej wyszukiwane informacje na jej temat oraz co warto wiedzieć o Justynie Habie, nazywanej polską "Larą Croft" tuż przed wydarzeniem Free Fight Federation.

Justyna Haba: Instagram, MMA, walka, wiek, Facebook - kim jest zawodniczka FFF? Sprawdzamy najważniejsze i najczęściej wyszukiwane informacje na jej temat.

Kto to jest Justyna Haba - zawodniczka MMA FFF? [WIEK, INFORMACJE]

Justyna Haba nazywana "Larą Croft" ma już na swoim koncie m.in. dwa pojedynki z zawodniczkami Shinju Nozawa-Auclair i Kaną Watanabe, oba stoczone w Japonii. Zmierzyła się z nimi odpowiednio na galach Rizin 14 i Rizin 15. Pierwszy pojedynek wygrała, w drugim niestety nie udało się jej zwyciężyć. Polska "Lara Croft", Justyna Haba jest też zawodniczką Gracie Barra Rzeszów.

Kim jest Justyna Haba nazywana polską "Larą Croft"? [INSTAGRAM, FACEBOOK]

Na Instagramie Justyna Haba prowadzi swoje konto jako @haba.justyna. Obserwują ją tam ponad 3 tysiące użytkowników. Możemy znaleźć ją również na Facebooku jako Haba Justyna.

Na gali MMA FFF Justyna Haba zmierzy się z Klaudią Pawicką. Otworzą one kartę wstępną sobotniego wydarzenia. Gala FFF będzie już drugą edycja wydarzenia, a odbędzie się ono w sobotę, 21 grudnia 2019. Sportowa impreza będzie mieć miejsce w Zielonej Górze. Początek zaplanowany jest na godzinę 19.00.

FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? [KARTA WALK]

RadioZET.pl/KP