Zamknij

Justyna Żak - Big Brother 2019: kim jest Juszes, uczestniczka reality show?

Karolina Piotrowska
29.04.2019 10:55
Justyna Żak - Big Brother 2019: kim jest Juszes, uczestniczka reality show?
fot. Piotr Molecki/East News

Kim jest Justyna Żak - Juszes? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czym się zajmuje i kim jest Justyna Żak.

Kim jest Justyna Żak? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. Razem z premierą, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także uczestników i uczestniczki. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z nich - youtuberce Juszes: kim jest Justyna Żak, ile ma lat, czym się zajmuje i gdzie można znaleźć ją w sieci.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Justyna Żak - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Justyna Żak ma 26 lat, pochodzi z Białegostoku, a wśród znajomych znana jest jako "Juszes". Również w sieci można znaleźć ją pod tym pseudonimem, ponieważ dziewczyna jest youtuberką. Zawodowo zajmuje się tworzeniem filmów w serwisie Youtubie. Pokazuje na nich m.in. przepisy na potrawy wegańskie.

Paweł Grigoruk - Big Brother: kim jest uczestnik programu i chłopak Justyny Żak?

Podczas przedstawiania się w programie "Big Brother" Justyna Żak podkreślała, że jest weganką, czyli nie je mięsa ani produktów pochodzenia zwierzęcego: mleka, masła, nabiału.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Zobacz także

Big Brother 2019 - Justyna Żak "Juszes": Instagram. Gdzie znaleźć ją w sieci?

Justynę Żak "Juszes", uczestniczkę "Big Brothera" 2019 można znaleźć w sieci m.in. na Youtube, Facebooku i Instagramie. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na temat jej kont w mediach społecznościowych:

  • Justyna Żak "Juszes" na Youtube - jej kanał można znaleźć pod nazwą: Juszes.
  • Instagram - Justyna Żak prowadzi swoje konto również pod pseudonimem @juszes.
  • Justyna Żak na Facebooku również prowadzi swój fanpage o nazwie Juszes.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP