Zamknij

Już nie żyjesz, sezon 3 - kiedy premiera na Netflix i ile odcinków ma trzeci sezon serialu? [DATA]

08.07.2020 12:56
Już nie żyjesz, sezon 3 - kiedy premiera i ile odcinków ma trzeci sezon serialu? [DATA]
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 3. sezon serialu "Już nie żyjesz"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów produkcji - zamówiono nowe odcinki popularnego serialu, a jego trzeci sezon będzie zarazem ostatnim. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "Już nie żyjesz" i ile odcinków będzie liczył, można znaleźć poniżej.

"Już nie żyjesz", sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? Ile odcinków ma trzeci sezon produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Już nie żyjesz".

Już nie żyjesz, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? [DATA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Już nie żyjesz". W końcu serial cieszy się niemałą popularnością, a jego fani od dawna wyczekują szczegółów dotyczących kontynuacji produkcji. Mamy dobre wiadomości - zamówiono nowe odcinki serialu. Wiadomo już, że trzeci sezon "Już nie żyjesz" będzie zarazem ostatnim.

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na temat daty premiery 3. sezonu "Już nie żyjesz". Jeśli tylko takie szczegóły zostaną opublikowane, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Nowe odcinki serialu będzie można oglądać niezmiennie na platformie Netflix.

Ile kosztuje Netflix? CENA za miesiąc, za rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENY ABONAMENTÓW]

Już nie żyjesz 3 - ile odcinków ma trzeci sezon serialu?

Liczba odcinków 3. sezonu serialu "Już nie żyjesz" nie jest jeszcze znana. Przypomnijmy, że zarówno pierwsza, jak i druga seria składała się z dziesięciu epizodów. Bardzo możliwe zatem, że i trzecia seria będzie liczyła tyle odcinków. Artykuł będziemy aktualizować.

W rolach głównych występują Christina Applegate (jako Jen Harding) oraz Linda Cardellini (Judy Hale). Ponadto w obsadzie "Już nie żyjesz" występują m.in. Max Jenkins (Christopher Doyle), Luke Roessler (Henry Harding) czy Edward Asner (Abe Rifkin).

Zagłosuj

Czekasz na 3. sezon serialu "Już nie żyjesz"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl