Zamknij

KFC: darmowe kubełki - gdzie i jak dostać kubełek za darmo 28.11?

Redakcja
28.11.2018 09:44
KFC: darmowe kubełki - gdzie i jak dostać kubełek za darmo 28.11?
fot. facebook.com/kfcpolsk

Darmowe kubełki w KFC rozdawane będą w środę, 28 listopada 2018 roku. W ten sposób KFC świętuje otwarcie 250 restauracji w całej Polsce. Aby dostać darmowy kubełek w KFC, wystarczy podejść do kasy i powiedzieć specjalne hasło. Jakie i czy wszystkie restauracje biorą udział w akcji promocyjnej? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

KFC - darmowe kubełki. Gdzie obowiązuje promocja? W jakich miastach i czy wszystkie restauracje KFC biorą udział w akcji? Jak dostać kubełek za darmo 28.11? Odpowiadamy na często zadawane pytanie i sprawdzamy najważniejsze informacje.

Darmowe kubełki w KFC - jak dostać? [HASŁO]

Jak otrzymać darmowy kubełek w KFC? To bardzo proste. Wystarczy w środę, 28 listopada 2018 roku złożyć zamówienie przy kasie, podając specjalne hasło na darmowy kubełek KFC - "Prawdziwy kurczak, prawdziwy smak". W ten sposób można otrzymać jeden z 250 darmowych kubełków z kurczakami w chrupiącej panierce. Promocyjna akcja startuje o godzinie 10:00 i trwa do wyczerpania zestawów, dlatego warto się pospieszyć!

Akcja darmowe kubełki w KFC 28.11 zorganizowana jest z okazji otwarcia 250 restauracji KFC w całej Polsce.

kfc

KFC: darmowe kubełki - GDZIE można je dostać?

Darmowe kubełki KFC można dostać nie tylko w Warszawie, Krakowie i innych większych miastach, ale we wszystkich restauracjach w całej Polsce. Promocyjna akcja dotyczy jednak tylko restauracji stacjonarnych. Nie można zatem złożyć zamówienia na darmowy kubełek KFC online.

RadioZET.pl/JW