Zamknij

KSW 40: Michał Materla - Paulo Thiago - kim jest przeciwnik Polaka?

Redakcja
16.10.2017 12:01
KSW 40: Michał Materla - Paulo Thiago - kim jest przeciwnik Polaka?
fot. materiały prasowe

Paulo Thiago na KSW 40 - kim jest? Co wiemy o przeciwniku Michała Materli na KSW 40 w Dublinie? Sprawdzamy informacje o zawodniku, który zmierzy się z Polakiem podczas jubileuszowej gali MMA 22 października 2017.

KSW 40: Michał Materla vs Paulo Thiago - kim jest przeciwnik Polaka? Ma czarny pas w judo i brazylijskim jiu jitsu oraz jest członkiem elitarnej jednostki specjalnej BOPE. Co jeszcze wiemy o rywalu Michała Materli na KSW 40 w Dublinie?

Paulo Thiago - kim jest przeciwnik Polaka na KSW 40?

Paulo Thiago w swoich 13 pojedynkach dla amerykańskiej organizacji UFC mierzył się i wygrywał między innymi z Mikiem Swickiem, Joshem Koscheckiem i Jacobem Volkmannem. Jest najbardziej znanym człowiekiem od zadań specjalnych w MMA - służy w elitarnej jednostce specjalnej BOPE (Batalhăo de Operaçőes Policiais Especiais) w swoim rodzimy mieście, Brasilii. Na KSW 40 „Caveira” pojawi się po serii trzech zwycięstw, w tym dwóch przed czasem. Thiago będzie już piątym zawodnikiem z Brazylii, który stanie naprzeciw byłego mistrza.

Zobacz także

KSW 40: Michał Materla - Paulo Thiago

Michał Materla, który wystąpi na KSW 40, ostatnio mierzył się z Brazylijczykiem Rousimarem Palharesem w walce wieczoru KSW 36. Materla wygrał wtedy w drugiej rundzie przez nokaut, a jego akcja została nominowana do nagrody za nokaut roku. Wcześniej były mistrz zwyciężał między innymi z Antonim Chmielewskim, Tomaszem Drwalem, Luisem Bezerrą oraz Jayem Silvą. Przegrał starcie z Mamedem Khalidovem na KSW 33.

 

Gala KSW 40 odbędzie się w niedzielę, 22 października 2017 roku. Bilety na wydarzenie dostępne są w sprzedaży online (np. na stronie ebilet.pl). Wydarzenie odbędzie się w stolicy Irlandii - Dublinie, w amfiteatralnej hali 3Arena. 

RarioZET.pl/kswmma.com/KP