Zamknij

KSW 41 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?

Redakcja
18.12.2017 13:00
KSW 41 - PPV: cena. Jak i gdzie kupić stream KSW  online i w TV?
fot. Youtube / KSW

KSW 41 online i w TV - PPV czy za darmo? Widzowie, którzy będą chcieli obejrzeć 41. galę MMA, muszą wykupić dostęp do transmisji. KSW 41 odbędzie się już w sobotę, 23 grudnia 2017. Sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach na żywo z tego wydarzenia. Jak wykupić stream KSW 41 w internecie i TV?

PPV: KSW 41 online i w TV - ile kosztuje transmisja gali i jak wykupić dostęp? Kolejna gala KSW 41 odbędzie się tym razem w Katowicach w w Hali Widowiskowo - Sportowej Spodek. Sprawdzamy informacje o wydarzeniu: gdzie oglądać online, ile kosztuje dostęp PPV KSW 41 i jak go wykupić.

>> KSW 41 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać walki na żywo?

KSW 41: PPV - jak zamawiać?

Transmisja KSW 41 online dostępna będzie na www.kswtv.com oraz na platformie IPLA.tv. Cena PPV KSW 41 to około 40 zł w zależności od wybranej metody płatności. Transmisja rozpocznie się w niedzielę, 22 października 2017 o godzinie 19.00 czasu polskiego. Widzowie, którzy wykupią PPV KSW 41 będą mogli oglądać walki do 72 godzin po zakończeniu gali.

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie można wykupić PPV KSW 41, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 41 kosztuje tu 40 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

Podobnie zasady obowiązują na platformie IPLA.tv - przed zakupem należy utworzyć własne konto, a następnie dokonać płatności za stream KSW 41 na żywo. Dostęp obowiązuje na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie włączona transmisja KSW 41.

Karta walk KSW 41, zawodnicy, data i miejsce wydarzenia i wiele innych informacji o najbliższej gali można znaleźć w poniższym artykule:

>> KSW 41: karta walk i data gali w Katowicach [DATA, BILETY, WALKI]

KSW 41 - PPV. Ile kosztuje dostęp do transmisji? [CENA]

Darmowy stream KSW 41 online niestety nie będzie dostępny legalnie dla widzów. Aby móc oglądać galę, należy wykupić dostęp, czyli tak zwane Pay Per View, w skrócie PPV. KSW 41 niestety nie będzie można zobaczyć za darmo w telewizji - tutaj również należy opłacić dostęp do transmisji.

Usługa PPV KSW 41 jest dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu i kosztuje 40 zł. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl logując się do panelu klienta lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z telefonu komórkowego).

Dodatkową opcją jest także zakup dostępu do transmisji PPV KSW 41 przez SMS. Należy wysłać wiadomość o treści "NumerKartyDekodera.walka" na numer 7043 (koszt smsa to 0,62 zł). W miejscu "NumerKartyDekodera" należy wstawić numer karty dekodera Cyfrowego Polsatu, z którego korzystamy. Transmisja w jakości HD będzie dostępna na kanale 222.

>>  KSW 41: kiedy, walki, PPV, bilety, zawodnicy. Wszystko o KSW w Katowicach

Również abonenci UPC mają możliwość obejrzenia transmisji KSW 41. PPV kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp można zamówić m.in. wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do 23 grudnia do godziny 23.00 (dekoder UPC Mediabox). W przypadku posiadania dekoderu Horizon lub MediaModuł CI+, PPV KSW 41 można zamówić telefonicznie (813 813 813) lub przez stronę internetową www.upc.pl/ksw do 23 grudnia do godziny 18.00. Na stronie można także uzyskać także więcej informacji o transmisji z gali.

Największa organizacja MMA w Europie organizuje kolejne wydarzenie w Polsce. Po 7. latach przerwy gala odbędzie się w Katowicach. Ostatnie bilety na KSW 41 na żywo są jeszcze dostępne w sprzedaży internetowej na stronie ebilet.pl.

>> KSW 41 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

RadioZET.pl/KP