Zamknij

KSW 44: Pudzianowski-Bedorf - BILETY na walkę. Gdzie i za ile wejściówki?

Redakcja
10.04.2018 10:44
KSW 44: Pudzianowski-Bedorf - BILETY na walkę. Gdzie i za ile wejściówki?
fot. facebook.pl/KSW

KSW 44: Mariusz Pudzianowski-Karol Bedorf coraz bliżej. W związku z dużym zainteresowaniem walką wiele osób już teraz zastanawia się, gdzie i za ile można nabyć bilety na KSW 44. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, wejściówki z pewnością wyprzedadzą się bardzo szybko. Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej walki.

KSW 44 Pudzianowski-Bedorf: BILETY - cena, gdzie kupić i od kiedy do kiedy będą dostępne? Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące nadchodzącej gali.

» KSW 44: kiedy i gdzie kolejna gala? [WALKI, DATA, MIEJSCE] «

» KSW potwierdza hitowe starcie. Pudzianowski vs Bedorf w czerwcu w Ergo Arenie! «

KSW 44: kiedy walka Pudzianowski-Bedorf? [DATA, MIEJSCE]

Długo wyczekiwane starcie w królewskiej kategorii wagowej między Mariuszem Pudzianowskim a Karolem Bedorfem będzie walką wieczoru Gali KSW 44. Kiedy dokładnie odbędzie się pojedynek? Zawodnicy zmierzą się w sobotę, 9 czerwca. Start o godzinie 19:00. Walka będzie mieć miejsce w Hali Ergo Arena, położonej na granicy Gdańska oraz Sopotu.

Przypominamy, że Karol Bedorf jest najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW - od 2012 roku był niepokonany w ośmiu kolejnych pojedynkach. Z kolei Mariusz Pudzianowski debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Od tamtej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w białym ringu i okrągłej klatce KSW m.in. Biba Sappa, Pawła Nastulę czy Popka Monstera. 

 

» KSW 44: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 44 w Gdańsku 9.06?

KSW 44: bilety - cena wejściówek na walkę Pudzianowski-Bedorf

Mimo że walka Pudzianowski vs Bedorf odbędzie się dopiero w pierwszej połowie czerwca, to wejściówki na wydarzenie warto zakupić z dużym wyprzedzeniem. Z pewnością podobnie jak przy poprzednich edycjach, miejsca wyprzedadzą się bardzo szybko. Dla wszystkich fanów podobnych wydarzeń, mamy dobrą wiadomość. Bilety na KSW 44 dostępne są już w przedsprzedaży! Pierwsze wejściówki można zakupić na stronie eBilet.pl.

»  KSW 44 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Cena biletów na KSW 44 zależna jest przede wszystkim od wybranego sektora. Wejściówki można nabyć w kwocie od 130 do nawet 350 zł. Więcej szczegółowych informacji na temat biletów na KSW 44 można znaleźć na stronie eBilet.pl.

a
fot.

» Chelsea - Sevilla: bilety na mecz - gdzie kupić wejściówki? [CENA BILETÓW] «

RadioZET.pl/JW