Zamknij

KSW 45, Popek Monster - Erko Jun: godzina, data, miejsce, bilety na walkę

Redakcja
05.10.2018 10:33
KSW 45, Popek Monster - Erko Jun: godzina, data, miejsce, bilety na walkę
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Popek Monster i Erko Jun zmierzą się w walce na KSW 45! Pojedynek z pewnością przyniesie wiele emocji. Kiedy odbędzie się starcie, gdzie i o której godzinie? Przedstawiamy dokładną datę, miejsce i sprawdzamy, w jakiej cenie można nabyć bilety na walkę Popek - Erko Jun.

KSW 45, Popek Monster - Erko Jun: godzina, data, miejsce, bilety na walkę. Kiedy, gdzie, o której? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat nadchodzącego pojedynku.

KSW 45, Popek Monster - Erko Jun: godzina, data i miejsce walki

Walka Popek Monster - Erko Jun na KSW 45 odbędzie się w sobotę, 6 października. Tym razem starcia będą mieć miejsce na "The SSE Arena Wembley", czyli w hali Wembley Arena. Budynek znajduje się naprzeciwko stadionu Wembley. Początek wydarzenia o 19:00. O której godzinie walka Popka i Erka Juna? Starcie zaplanowane jest na około 23:00.

Popek Monster zadebiutował w KSW podczas pierwszej wizyty największej europejskiej organizacji w Londynie. Muzyk i zawodnik pojawił się wtedy jeszcze nie w klatce, ale podczas otwarcia KSW 32: Road to Wembley. Na debiut w walce przyszedł czas podczas KSW 37: Circus of Pain, gdzie Monster stanął naprzeciw Mariusza Pudzianowskiego. Kilka miesięcy później na KSW 39: Colosseum Popek cieszył się z pierwszej wygranej w  klatce, kiedy to już w 45. sekundzie pokonał Roberta Burneikę. Z kolei na KSW 41 znów stanął do walki, tym razem z Tomaszem Oświecińskim, z którym przegrał. Walka Popka i Erka Juna to pierwszy występ Polaka w stolicy Anglii od 10 lat.

Bilety na walkę Popek Monster - Erko Jun: cena. Gdzie kupić wejściówki?

Bilety na KSW 45, w tym na walkę Popek - Erko Jun z pewnością wyprzedadzą się w zaskakującym tempie. Jeśli macie zamiar wybrać się do Londynu w październiku, aby obejrzeć walki na żywo, warto jak najszybciej rozważyć zakup wejściówek. Bilety na KSW 45 są dostępne m.in. w sprzedaży online na stronie ebilet.pl

Cena biletów na KSW 45 różni się w zależności od wybranego sektora. Do wyboru jest około 20 sektorów, a najtańsze bilety można kupić już za 35 funtów brytyjskich (około 173 zł). Za bilety z najlepszą widocznością w tej chwili trzeba zapłacić około 990 zł.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW