Zamknij

KSW 45: kiedy i gdzie kolejna gala? [BILETY, DATA, MIEJSCE, WALKI]

Redakcja
05.10.2018 10:32
KSW 45: kiedy i gdzie kolejna gala? [BILETY, DATA, MIEJSCE, WALKI]
fot. kswmma.com

Data i miejsce gali KSW 45, a także pierwsi zawodnicy i inne szczegóły są już znane. Niestety, tym razem fani MMA z Polski, którzy będą chcieli , ponieważ to właśnie w naszym kraju odbędzie się kolejna edycja wydarzenia. Dodatkowo powoli ujawniane są już nazwiska zawodników i karta walk. Sprawdzamy szczegóły dotyczące gali KSW 43: gdzie dokładnie się odbędzie i kiedy kupić bilety?

KSW 45: bilety, data, miejsce. Gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa gala? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje na kilka miesięcy przed kolejną edycją wydarzenia.

» KSW 45, Popek Monster - Erko Jun: godzina, data, miejsce, bilety na walkę «

KSW 45 - kiedy i gdzie kolejna gala?

Najbliższa gala KSW 45 odbędzie się w Londynie w sobotę, 6 października 2018 o godzinie 19.00. Tym razem walki odbędą się na "The SSE Arena Wembley", czyli w hali Wembley Arena. Budynek znajduje się naprzeciwko stadionu Wembley. W chwili otwarcia w 1934 roku Wembley Arena była trzecią co do wielkości krytą salą koncertową w Wielkiej Brytanii. Grywały tu takie gwiazdy jak The Beatles, Queen, The Killers, David Bowie, Madonna, The Rolling Stones czy The Who. Więcej aktualności można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia  kswmma.com.

Bilety na KSW 45 - cena, gdzie kupić, informacje

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji gali, najlepsze bilety na KSW 45 wyprzedają się najszybciej. Jeśli macie zamiar wybrać się do Londynu w październiku, aby obejrzeć walki na żywo, warto jak najszybciej rozważyć zakup wejściówek. Bilety na KSW 45 są dostępne m.in. w sprzedaży online na stronie  www.ebilet.pl.

Cena biletów na KSW 45 różni się w zależności od wybranego sektora. Do wyboru jest około 20 sektorów, a najtańsze bilety można kupić już za 35 funtów brytyjskich (około 173 zł). Za bilety z najlepszą widocznością w tej chwili trzeba zapłacić około 990 zł.

Przy zakupie biletów na KSW 45, warto od razu przemyśleć zakup biletów lotniczych z Polski oraz noclegu. Najczęściej jest tak, że najniższe ceny noclegów i przelotów są dostępne kilka miesięcy przed planowaną podróżą.

» Jak znaleźć tanie bilety lotnicze? 12 sprawdzonych sposobów łowców promocji

Oficjalnie zostały już ogłoszone pierwsze nazwiska zawodników i pierwsze  walki na KSW 45. Karta walk w całości zostanie podana prawdopodobnie dopiero we wrześniu. Nazwiska potwierdzonych do tej pory zawodników KSW 45 to między innymi Damian Janikowski, Scott Askham, Akop Szostak oraz Paweł "Popek" Rak. Łącznie podczas gali zobaczymy 9 pojedynków. Poniżej znajdziecie więcej aktualnych informacji o tym, jak prezentuje się karta walk KSW 45 w tej chwili.

 

RadioZET.pl/KP