Zamknij

KSW 46 - gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa gala? [DATA, MIEJSCE]

Redakcja
10.10.2018 17:15
KSW 46 - gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa gala? [DATA, MIEJSCE]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

KSW 46 - data i miejsce kolejnej gali to dwie najważniejsze informacje, których już zaczynają szukać fani MMA. Sprawdzamy, gdzie i kiedy KSW 46, jakie walki i pełna karta walk, a także pozostałe ważne informacje dotyczące nadchodzącej gali.

KSW 46: kiedy i gdzie kolejna gala? WALKI, DATA, MIEJSCE - to najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia. Sprawdź, co warto wiedzieć przed galą KSW 46!

» KSW 47 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

KSW 46 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [DATA, MIEJSCE]

Data KSW 46 została już oficjalnie potwierdzona. Gala odbędzie się już na początku grudnia, a dokładnie w sobotę, 1 grudnia 2018 roku!

Pierwsze informacje o nadchodzącej gali mogliśmy usłyszeć od Mariusza Pudzianowskiego, który w rozmowie z Telewizją Wałbrzych zdradził, że gala odbędzie się w grudniu 2018 roku. Wtedy jednak nie były znane żadne oficjalne informacje, a także miejsce, w którym miałoby odbyć się wydarzenie. Teraz wiemy już na pewno - ostatnia w tym roku gala KSW 46 odbędzie się w hali Arena Gliwice. Może ona pomieścić ponad 17 tysięcy kibiców.

»  KSW 46: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 46 w Gliwicach 1.12?

WALKI KSW 46 - jakich zawodników zobaczymy? [KARTA WALK]

Wiele osób zastanawia się także, kto walczy na KSW 46? Karta walk prawdopodobnie zacznie być ogłaszana dopiero od 6 października. Jak wspominaliśmy, Mariusz Pudzianowski zdradził już pierwsze szczegóły i według nieoficjalnych informacji to właśnie on ma stoczyć jedną z walk. Na KSW 46 na pewno zobaczymy walkę Mamed Khalidov vs. Tomasz Narkun oraz Mateusz Gamrot vs. Kleber Koike Erbst i jak na razie są to jedyne potwierdzone walki w oficjalnych komunikatach od organizatorów.

Walkę wieczoru KSW 46 kibice poznają podczas transmisji z sobotniej gali KSW 45 w Londynie. Wtedy też ruszy sprzedaż biletów na hitowe grudniowe wydarzenie.

»  KSW 46 - bilety: gdzie kupić wejściówki na galę i ile kosztują?

Wszelkie aktualności i najświeższe informacje o gali KSW 46 można będzie sprawdzić na stronie internetowej www.kswmma.com.

RadioZET.pl/KP