Zamknij

KSW 47 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

Redakcja
31.12.2018 15:12
KSW 47 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]
fot. kswmma.com

KSW 47 - kiedy i gdzie się odbędzie? Data i miejsce kolejnej gali to dwie najważniejsze informacje, których poszukują fani MMA. Sprawdzamy, gdzie i kiedy KSW 47, jakie walki i pełna karta walk, a także pozostałe ważne informacje dotyczące wydarzenia.

KSW 47: kiedy i gdzie kolejna gala? DATA, MIEJSCE, WALKI - to najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia. Sprawdzamy, co warto wiedzieć przed galą KSW 47!

» KSW 47: PPV - jak zamówić stream KSW 47 online i w TV i ile kosztuje?

KSW 47 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [DATA, MIEJSCE]

Data KSW 47 została oficjalnie potwierdzona zaraz po zakończeniu gali KSW 46, która odbyła się w grudniu. Następne wydarzenie, czyli gala KSW 47 odbędzie się już na pod koniec marca, a dokładnie w sobotę, 23 marca 2019 roku. Pierwsza w tym roku gala KSW 47 odbędzie się na Atlas Arenie w Łodzi.

» KSW 48 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

WALKI KSW 47 - jakich zawodników zobaczymy? [KARTA WALK]

Wiele osób zastanawia się także, kto walczy na KSW 47? Karta walk jest już ogłaszana przez organizatorów. Wiemy już, że zawalczą m.in. Mariusz Pudzianowski, który stoczy walkę z Szymonem Kołeckim. Potwierdzona została także walka KSW 47 Borys Mańkowski vs. Dricus du Plessis. Jak na razie są to jedyne potwierdzone walki w oficjalnym komunikacie od organizatorów. Wszelkie dodatkowe informacje zamieszczamy w poniższym artykule. Tam na bieżąco aktualizujemy kartę walk KSW 47.

 

Wszelkie aktualności i najświeższe informacje o gali KSW 47 można sprawdzać na stronie internetowej www.kswmma.com.

RadioZET.pl/KP