Zamknij

KSW 49: PPV - jak zamówić transmisję KSW 47 online i w TV? Ile kosztuje transmisja?

Paweł Żurek
17.05.2019 12:00
KSW 49: PPV - jak zamówić transmisję KSW 47 online i w TV? Ile kosztuje transmisja?
fot. materiały prasowe KSW

Gala KSW 49 już niebawem będzie pokazywana w systemie PPV (Pay Per View) online i w TV. Sprawdzamy jak zamówić dostęp do transmisji z imprezy w telewizji i internecie. Niestety, widzowie, którzy chcą obejrzeć wszystkie walki muszą wykupić specjalny dostęp do streamu na żywo. Sprawdźcie najważniejsze informacje o streamach i transmisjach na żywo z gali KSW, a także jak wykupić PPV w internecie i TV.

PPV: KSW 49 online i w TV - ile kosztuje transmisja gali i jak zamówić dostęp? Najbliższa gala KSW 49 odbędzie się w sobotę 18 maja na Ergo Arenie w Gdańsku.  Kibice poznali już nazwiska zawodników, którzy wejdą do oktagonu by walczyć o tytuł mistrzów KSW 49. Sprawdźcie informacje o wydarzeniu: gdzie oglądać galę online, ile kosztuje dostęp PPV do KSW 49 i jak go zamówić m.in. w Cyfrowym Polsacie czy w UPC.

>> KSW 49 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]
 

KSW 49 PPV - jak zamówić i ile kosztuje dostęp? [CYFROWY POLSAT, NC+]

Darmowy stream KSW 49 online nie będzie legalnie dostępny dla widzów. Aby móc oglądać galę, należy wykupić PPV, czyli Pay Per View (ang. płać za oglądanie). Dostęp do transmisji KSW 49 w TV będą mieli jedynie widzowie niektórych telewizji i to także po wykupieniu odpowiednich kodów. 

 PPV KSW 49 będzie można za to wykupić na kilka sposobów w telewizji UPC oraz w Cyfrowym Polsacie.

Usługa PPV KSW 49 w Cyfrowym Polsacie kosztuje około 40 zł. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl logując się do panelu klienta lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50. Zamówienia można składać do do momentu rozpoczęcia walki głównej.

PPV na KSW 49 można wykupić tutaj - LINK.

>> KSW 49 - bilety: gdzie kupić wejściówki na galę? Ile kosztują bilety?

KSW 49 - PPV w UPC: jak zamówić i ile kosztuje?

Możliwość obejrzenia transmisji KSW 49 mają także posiadacze pakietu telewizji UPC. PPV w UPC kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp zamawia się  wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do godziny 18.00 w dniu wydarzenia (dekoder UPC Mediabox; domyślny PIN to 0000).

Więcej informacji i wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia dostępu do transmisji PPV KSW 47 w UPC są dostępne na oficjalnej stronie internetowej.

KSW 49: WALKI, karta walk, zawodnicy - kto walczy na gali KSW 49? [18.05]

KSW 49 - PPV online: jak i gdzie zamówić i gdzie? [IPLA, KSW TV]

Dostęp do transmisji PPV KSW 49 online  oferuje także jak zawsze oficjalna strona federacji -  www.kswtv.com. Cena PPV KSW 47 to około 40 zł.

PPV KSW 47 online można wykupić również na platformie IPLA.tv. Przed zakupem PPV KSW 49 należy utworzyć własne konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące, a następnie dokonać płatności za transmisję. Dostęp obowiązuje na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie włączona transmisja KSW 49. Cena PPV również wynosi tutaj 40 zł.

Walka wieczoru podczas gali KSW 49 to to od dawna wyczekiwany przez kibiców pojedynek Materla - Askham. Zawodnicy walczą o mistrzostwo KSW wagi średniej.

Inne mistrzowskie starcie to walka Soldić - Kaszubowski. Stawką pojedynku jest pas kategorii półśredniej. Walka, która przyciąga duże zainteresowanie kibiców, to też pojedynek Bedorf - Grabowski. 

RadioZET.pl/PZ