Zamknij

KSW 50: PPV - jak zamówić transmisję KSW 50 online i w TV i ile kosztuje?

Karolina Piotrowska
13.09.2019 11:00
KSW 50: PPV - jak zamówić transmisję KSW 50 online i w TV i ile kosztuje?
fot. Youtube / KSW

KSW 50 PPV - jak zamówić online i w TV i ile kosztuje transmisja w internecie i w telewizji? Widzowie, którzy będą chcieli obejrzeć 50. galę MMA, muszą wykupić specjalny dostęp do streamu na żywo. Ponieważ gala odbędzie się już niedługo, sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach na żywo z tego wydarzenia oraz przede wszystkim jak zamówić PPV KSW 50 w internecie i TV.

KSW 50 PPV - jak zamówić dostęp online i w TV i ile kosztuje transmisja gali? Najbliższa gala KSW 50 odbędzie się już w sobotę, 14 września 2019 roku. Wydarzenie tym razem zlokalizowane będzie na Wembley Arenie w Londynie, a rozpocznie się o godzinie 19.00. Na kilka tygodni przez wydarzeniem kibice mogli już poznać pierwsze nazwiska zawodników i walki na KSW 50. Sprawdzamy informacje o wydarzeniu: gdzie oglądać online, ile kosztuje dostęp PPV KSW 50 i jak go zamówić m.in. w Cyfrowym Polsacie czy w UPC.

KSW 50 NA ŻYWO: Cztery walki o mistrzowskie pasy! Gala ONLINE

KSW 50 PPV - jak zamówić i ile kosztuje dostęp? [CYFROWY POLSAT, NC+]

Darmowy stream KSW 50 online niestety nie będzie dostępny legalnie dla widzów. Aby móc oglądać galę, należy wykupić dostęp, czyli tak zwane Pay Per View, w skrócie PPV. KSW 50 w TV za darmo i transmisja z gali niestety również nie będzie dostępna dla widzów - tutaj również należy opłacić dostęp w zależności od tego, jaki dekoder posiadamy.

Niestety, nie wszystkie telewizje oferują swoim klientom abonamentowym dostęp do transmisji z wydarzenia. Między innymi jest to telewizja NC+. PPV KSW 50 będzie można za to wykupić na kilka sposobów w telewizji UPC oraz w Cyfrowym Polsacie.

Usługa PPV KSW 50 w Cyfrowym Polsacie kosztuje około 40 zł. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl logując się do panelu klienta lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50. Zamówienia można składać do 14 września 2019 roku do momentu rozpoczęcia walki głównej.

Dodatkową opcją jest także zakup dostępu do transmisji PPV KSW 50 w Cyfrowym Polsacie przez SMS. Należy wysłać wiadomość o treści "NumerKartyDekodera.walka" na numer 7043 (koszt smsa to 0,62 zł). W miejscu "NumerKartyDekodera" należy wstawić numer karty dekodera Cyfrowego Polsatu, z którego korzystamy. Transmisja w jakości HD będzie dostępna na kanale 222 lub 333 w jakości HD. Potwierdzenie nadania dostępu do wydarzenia również dostępne będzie na kanale 222 lub 333.

Więcej informacji na temat możliwości wykupienia dostępu PPV KSW 50 w Cyfrowym Polsacie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

KSW 50: Transmisja TV i stream online. Gdzie i jak oglądać na żywo?

KSW 50 - PPV w UPC: jak zamówić i ile kosztuje?

Również abonenci UPC mają możliwość obejrzenia transmisji KSW 50. PPV w UPC kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp można zamówić m.in. wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do godziny 18.00 w dniu wydarzenia (dekoder UPC Mediabox; domyślny PIN to 0000).

W przypadku posiadania dekoderu Horizon lub MediaModuł CI+, PPV KSW 50 można zamówić telefonicznie (813 813 813) lub przez stronę internetową www.upc.pl/pakiety/promocje/ksw/. Na stronie można także uzyskać więcej informacji o transmisji z gali oraz przeczytać regulamin korzystania z usługi.

Więcej informacji i wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia dostępu do transmisji PPV KSW 50 w UPC są dostępne na oficjalnej stronie internetowej.

KSW 50 - PPV online: jak zamówić i gdzie? [IPLA, KSW TV]

Dostęp do transmisji PPV KSW 50 online jak zawsze będzie można wykupić na stronie www.kswtv.com. Cena PPV KSW 50 to około 40 zł w zależności od wybranej metody płatności. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 14 września 2019 o godzinie 19.00 czasu polskiego. Widzowie, którzy wykupią PPV KSW 50 online będą mogli oglądać walki do 72 godzin po zakończeniu gali.

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie można wykupić PPV KSW 50 online, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 50 kosztuje tu 40 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

PPV KSW 50 online można wykupić także na platformie IPLA.tv. Przed zakupem PPV KSW 50 należy utworzyć własne konto w serwisie lub zalogować się na istniejące już konto, a następnie dokonać płatności za transmisję. Dostęp obowiązuje na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie włączona transmisja KSW 50. Cena PPV również wynosi tutaj 40 zł.

Na Wembley odbędzie się między innymi walka najlepszego zawodnika KSW, mistrza kategorii półśredniej Roberto Soldicia, który zmierzy się z mistrzem Polski w zapasach Michałem Pietrzakiem. Starciem wieczoru KSW 50 będzie rewanżowa walka Philipa De Friesa z Luis Henrique. Łącznie będzie można zobaczyć 8 walk.

KSW 50: Karta Walk gali w Londynie. Kto wejdzie do klatki?

RadioZET.pl/KP