Zamknij

Kacper Blonsky - wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna: kim jest zawodnik Fame MMA?

20.11.2020 10:43
Kacper Blonsky - wiek, wzrost, Instagram, sklep: kim jest zawodnik Fame MMA?
fot. Youtube/Fame MMA

Kacper Blonsky, popularny twórca internetowy, to nowy zawodnik Fame MMA, który podczas ósmej odsłony gali zaliczy swój debiut w oktagonie. Jego przeciwnikiem będzie youtuber, Marcin Dubiel. Szczegółowe informacje na temat tego, kto to jest Kacper Blonsky, jego wiek, wzrost, Instagram, można znaleźć poniżej.

Kim jest Kacper Blonsky? Wiek, data urodzenia, wzrost, waga, Instagram, Eluwina, dziewczyna, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat zawodnika Fame MMA 8 i przeciwnika Marcina Dubiela, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Kacper Blonsky, zawodnik Fame MMA i przeciwnik Marcina Dubiela?

Kacper Blonsky to popularny twórca internetowy, którego kanał na YouTube subskrybuje ponad 855 tys. osób. Na jego profilu można znaleźć m.in. takie filmiki jak "Z iloma dziewczynami spałem?!...", "Dostałem auto za 500 000 zł" czy "Pocałuj mnie lub uderz". Przez jakiś czas Kacper Blonsky należał do Teamu X, który został założony przez Stuu. Pobyt w domu youtubera niewątpliwie przyczynił się do jego popularności w social media.

W 2019 roku Kacper Blonsky wydał swój pierwszy singiel "Eluwina". Z kolei na początku 2020 opublikował swój kolejny utwór "Crusher". 

Youtuber wystąpi podczas ósmej odsłony gali Fame MMA. Dla Kacpra Blonsky'ego będzie to debiut w oktagonie. Jego przeciwnikiem będzie twórca internetowy Marcin Dubiel, także były uczestnik Teamu X. Przypomnijmy, że Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada 2020.

Fame MMA 8 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział i kto walczy w ósmej edycji gali? [WALKI]

Kacper Blonsky - wiek, wzrost, waga, Instagram, dziewczyna, życie prywatne

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wieku Kacpra Blonsky'ego i wzrostu youtubera. Zawodnik Fame MMA 8 w 2020 roku skończył 22 lata. Mierzy około 186 cm i waży około 84,5 kg. 

Dziewczyną Kacpra Błonsky'ego jest youtuberka Julia Kostera, która także była członkiem Teamu X.

Kacper Blonsky na Instagramie figuruje pod nazwą: kacperblonsky. Obecnie obserwuje go ponad 933 tys. osób.

Dubiel vs. Blonsky: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 8? [GODZINA, PPV]

RadioZET.pl