Zamknij

Kalendarz motywacyjny 2018 Anny Lewandowskiej: gdzie kupić? [CENA]

Redakcja
14.12.2017 10:45
Kalendarz motywacyjny 2018: Empik, Allegro - gdzie i w jakiej cenie?
fot. hpba.pl

Kalendarz motywacyjny 2018 - Anna Lewandowska właśnie wydała swoją najnowszą książkę. Dzięki kalendarzowi "Healthy year by Ann", 2018 rok może stać się poukładany i pełny motywacji do ćwiczeń razem z instruktorką fitness. Gdzie kupić kalendarz i jaka jest jego cena?

"Healthy year by Ann" - kalendarz motywacyjny na rok 2018 zawiera w sobie porady i krótkie propozycje treningów na nadchodzący rok. Kalendarz podzielony jest na 12 rozdziałów, a każdy z nich odpowiada kolejnym miesiącom.

Kalendarz motywacyjny 2018 Anny Lewandowskiej: gdzie kupić?

Premiera kalendarza motywacyjnego 2018 Anny Lewandowskiej odbyła się już 25 października. W wydanym przez niej poradniku, znajdziemy miejsce na własne notatki, a zawarte obok przepisy kucharskie mają pomóc nam zbalansować dietę. Propozycje treningów, jakie Anna Lewandowska przygotowała dla swoich czytelników, pobijają wartość wydanego przez nią kalendarza.

Poradnik i kalendarz w jednym - "Healthy year by Ann" -zakupić można m.in. bezpośrednio na stronie samej autorki. Dystrybucji książki podjął się także Empik. Kalendarz motywacyjny zamówić można także na stronie księgarni Świat Książki.

Kalendarz motywacyjny 2018 Anny Lewandowskiej: za ile? [CENA]

Najnowszy kalendarz motywacyjny Anny Lewandowskiej kupić można za 49,99 zł. Producentem książki jest wydawnictwo Burda Media, które odpowiada również za poprzednie publikacje trenerki. Również na stronie Allegro najnowsza książka Lewandowskiej oferowana jest po okazyjnych cenach niekiedy sporo niższych od tej oficjalnej.

Kalendarz motywacyjny na rok 2018, Anna Lewandowska reklamuje zarówno na swoim facebookowym profilu, jak i w innych mediach społecznościowych. Całkiem niedawno instruktorka fitness zaprezentowała zdjęcia, które znalazły się w kalendarzu. Możemy w nim znaleźć także wiele wspólnych fotografii trenerki z mężem - Robertem.

"Healthy year by Ann" 2018 to publikacja, która może przypaść do gustu kobietom chcącym odmienić swoje życie w nadchodzącym roku. Treningi, przepisy i porady Lewandowskiej mogą okazać się pomocne przy tego typu planach na nadchodzący rok.

RadioZet.pl/JH