Zamknij

Kamil Bednarek - kim jest juror The Voice of Poland? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Karolina Piotrowska
16.09.2019 15:22
Kamil Bednarek - kim jest juror The Voice of Poland? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER / East News

Kim jest Kamil Bednarek? Wiek, wzrost, Instagram, piosenki i jego udział w "The Voice of Poland" - w poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje o muzyku, który zasiądzie w jury jubileuszowej edycji programu TVP.

Kamil Bednarek - kim jest juror The Voice of Poland? Wiek, wzrost, Instagram, piosenki i informacje o muzyku, który po raz pierwszy pojawi się w muzycznym programie TVP, zebraliśmy w poniższym artykule.

Kim jest Kamil Bednarek? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM, PIOSENKI, KONCERTY]

Kamil Bednarek ma 28 lat, urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu i ma około 184 centymetry wzrostu. Jest polskim piosenkarzem, autorem tekstów i piosenek, wykonawcą muzyki reggae znany również jako MaccaBraa. W latach 2008-2012 był wokalistą formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. Gra na fortepianie, saksofonie i gitarze.

W 2010 Kamil Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu TVN "Mam talent!". Na castingu jurorskim zaprezentował piosenkę "I" z repertuaru Kurta Nilsena i jednogłośnie przeszedł do kolejnego etapu, w którym zaśpiewał "Tears in Heaven" Erica Claptona. Głosami telewidzów awansował do finału, w którym zaśpiewał utwór "Is This Love" Boba Marleya i zajął drugie miejsce.

Kamil Bednarek na Instagramie jest aktywny jako  @kamilbednarek. Publikuje on tam m.in. informacje związane z koncertami lub nowymi piosenkami, które wydaje.

Kamil Bednarek - juror The Voice of Poland w 10. edycji programu

Kamil Bednarek w "The Voice of Poland" występuje w roli jurora i trenera po raz pierwszy. W tym roku weźmie on udział w jubileuszowej, 10. edycji programu razem z  Margaret, Michałem Szpakiem oraz  Baronem i  Tomsonem.

Kamil Bednarek stracił bliską osobę. Poruszające wyznanie w "The Voice of Poland"

RadioZET.pl/KP