Zamknij

Kamil Lemieszewski - Big Brother 2: kim jest zwycięzca 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
16.12.2019 11:49
Kamil Lemieszewski - Big Brother 2: kim jest uczestnik 2. edycji programu?
fot. materiały prasowe

Kim jest Kamil Lemieszewski? Big Brother 2, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września możemy oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z uczestników, czyli kim jest Kamil Lemieszewski, ile ma lat i co o nim wiemy.

Kim jest Kamil Lemieszewski? Big Brother 2 i premiera pierwszego odcinka programu odbyła się w piątek, 13 września. Wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z uczestników, który pojawił się w domu Wielkiego Brata - Kamil Lemieszewski. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i co myśli o sobie, jeśli chodzi o jego występ w Big Brotherze 2 - tego dowiecie się w poniższym artykule.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Kamil Lemieszewski - Big Brother 2: kim jest uczestnik i zwycięzca show?

Uczestnik Big Brothera 2019, Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Kamil Lemieszewski został zwycięzcą 2. edycji "Big Brothera".

Big Brother 2 FINAŁ: Kamil Lemieszewski wygrał 2. edycję programu

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - Kamil Lemieszewski: co jeszcze o nim wiemy?

Kamil Lemieszewski, uczestnik Big Brothera 2 aktualnie mieszka w Londynie. Zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program Big Brother 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP