Zamknij

Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

Paweł Żurek
29.07.2019 13:45
Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł
fot. screen Milionerzy/TVN/player.pl

Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła? To pytanie pojawiło się w 184 odcinku Milionerów. Odpowiedź na nie oraz wyjaśnienie możecie znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 2 tysiące złotych.

Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów". Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 2 tysiące złotych.

>> Który z kronikarzy odpisał nasze zwycięstwo nad Aleksandrem Macedońskim? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł

>> Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Pytanie z Milionerów za 250 tys. zł

>> Bułgarzy mówiąc dobro utro..? Pytanie z Milionerów za 5 tys. zł

Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie: "Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła?" w Milionerach sprawiło uczestnikowi sporo kłopotów. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

  1. A.      9 stycznia
  2. B.      8 grudnia
  3. C.      7 listopada
  4. D.      6 października

Uczestnik mógł skorzystać z koła ratunkowego - telefonu do przyjaciela. Przyjaciel, czyli w tym wypadku ojciec uczestnika, podpowiedział mu, by wybrał odpowiedź 6 października. Gracz w Milionerach zaznaczył opcję D. 

MILIONERZY - Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła? [ODPOWIEDŹ]

Jaka była odpowiedź na pytanie o to kiedy skończyła się Kampania wrześniowa, rozpoczęta 1 września? Prowadzący Milionerów potwierdził, że był to 6 października, co oznaczało, że uczestnik mógł kontynuować rozgrywkę. 

Kampania wrześniowa była to pierwsza kampania II wojny światowej, trwająca od 1 września (zbrojna agresja Niemiec) do 6 października 1939, kiedy z chwilą kapitulacji SGO Polesie pod Kockiem zakończyły się walki regularnych oddziałów Wojska Polskiego z agresorami.

RadioZET.pl/PZ