Kanapka Drwala 2018 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁADNIKI]

23.11.2018 17:51

Od kiedy Kanapka Drwala 2018 w McDonald's? Na powrót popularnego burgera do oferty restauracji czeka wielu smakoszy. Kultowa kanapka zazwyczaj dostępna jest w McDonaldzie na jesieni i tak będzie też tym razem. Sprawdzamy, kiedy burger pojawi się w ofercie i w jakiej będzie cenie.

Kanapka Drwala 2018 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁADNIKI] fot. Piotr Mecik/EASTNEWS

Burger Drwala 2018 - kiedy popularna kanapka powróci do oferty McDonald's? Od kiedy Kanapka Drwala będzie w sprzedaży? Jaka będzie jej cena? Jakie są jej składniki? Sprawdzamy.

» Burger Drwala - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonald's? «

Kanapka Drwala 2018 - kiedy Burger Drwala w McDonald's?

Od kiedy Kanapka Drwala 2018 w McDonald's? Takie pytanie pojawia się co roku na jesieni. Dla wszystkich fanów kultowego burgera mamy dobrą wiadomość. Na stronie McDonald's zamieszczona została oficjalna informacja na temat tego, kiedy Burger Drwala 2018 pojawi się w ofercie restauracji. Kanapka będzie dostępna w McDonald's od środy, 21 listopada.

Ponadto, oprócz Kanapki Drwala w tych dniach w ofercie pojawią się następujące produkty: Burger Drwala na ostro, burger zbójnicki, frytki zakręcone, chrupserki.

» McMuffin w McDonald's za darmo 2018 - jak dostać darmowe śniadanie? «

Od kiedy Burger Drwala 2018? Cena, składniki

Jak już wspominaliśmy powyżej, według oficjalnych informacji Kanapka Drwala McDonald's oraz inne produkty "Lepsza strona zimy" trafią do sprzedaży 21 listopada. Cena Burgera Drwala 2018 zależy od wybranej restauracji i wynosi około 15 zł.

Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Burgera Drwala na ostro natomiast uzupełniają papryczki jalapeno oraz pikantny sos.

RadioZET.pl/JW

Oceń