Zamknij

Kanapka Drwala 2019 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁAD]

Jolanta Waligóra
21.11.2019 13:35
Kanapka Drwala 2019 - kiedy Burger Drwala w McDonalds? [CENA, SKŁADNIKI]
fot. Piotr Mecik/EASTNEWS

Od kiedy Kanapka Drwala 2019 w McDonald's? Na powrót popularnego burgera do oferty restauracji czeka wielu smakoszy. Kultowa kanapka zazwyczaj dostępna jest w McDonaldzie na jesieni i tak będzie też i tym razem. Sprawdzamy, kiedy burger pojawi się w ofercie i w jakiej będzie cenie.

Burger Drwala 2019 - kiedy popularna kanapka powróci do oferty McDonald's? Od kiedy Kanapka Drwala będzie w sprzedaży? Jaka będzie jej cena? Jakie są jej składniki? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Burgerze Drwala 2019.

Kanapka Drwala 2019 - kiedy Burger Drwala w McDonald's?

Od kiedy Kanapka Drwala 2019 w McDonald's? Takie pytanie pojawia się co roku na jesieni. Dla wszystkich fanów kultowego burgera mamy bardzo dobre wiadomości - oficjalna informacja temat tego, kiedy Burger Drwala 2019 pojawi się w ofercie restauracji, została ujawniona. 

Pod koniec października jedna ze znanych youtuberek, która prowadzi kanał "na kocią łapę", zamieściła na swoim InstaStories informacje dotyczące Kanapek Drwala. Nowa oferta produktowa obowiązywać będzie od 20 listopada. W jesiennej ofercie ma pojawić się wiele nowości, jak chociażby burger w wersji wegetariańskiej. Klienci będą mieć do dyspozycji:

  • Drwala Wege z dużą porcją warzyw w formie kotleta z sosem z przyprawami, chrupiącą, prażoną cebulką, świeżą sałatą i serem topionym w złocistej panierce. Wszystko to serwowane będzie w bułce serowej.
  • Drwala Kurczaka z kurczakiem o złocistej i przyprawionej panierce, roztopionym serem, świeżymi liśćmi sałaty lodowej, chrupiącym bekonem i z prażoną cebulką. A wszystko to z aromatycznym sosem w pszennej bułce z posypką z trzech serów.
  • Drwala Wołowinę z - jak sama nazwa wskazuje - wołowiną, serem topionym w panierce, dwoma plastrami bekonu oraz prażoną cebulką. Wszystko to ze specjalnym sosem z przyprawami.
  • Drwala na Ostro z dodatkowo ostrym sosem oraz papryczkami jalapeno.
  • Drwala Podwójnego z dużą porcją grillowanego mięsa wołowego oraz z plastrem panierowanego i roztopionego sera. Do tego chrupiący bekon, świeża sałata lodowa z sosem z przyprawami i prażona cebulka. 

Ponadto, oprócz Kanapki Drwala w określonych dniach w ofercie restauracji pojawią się kultowe już frytki zakręcone oraz chrupserki.

story

Burger Drwala 2019/20 - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonald's? [DATA]

Od kiedy Burger Drwala 2019? Cena, skład

Jak już wspominaliśmy powyżej, Kanapka Drwala McDonald's oraz inne produkty "Lepsza strona zimy" trafią do sprzedaży 20 listopada.

Cena Burgera Drwala 2019 uzależniona będzie od wybranej restauracji i prawdopodobnie - jak to było w ubiegłych latach - wynosić będzie około 15 zł.

Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Burgera Drwala na ostro natomiast uzupełniają papryczki jalapeno oraz pikantny sos.

RadioZET.pl/JW