Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kanapka Drwala 2019 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁADNIKI]

20.09.2019 12:28

Od kiedy Kanapka Drwala 2019 w McDonald's? Na powrót popularnego burgera do oferty restauracji czeka wielu smakoszy. Kultowa kanapka zazwyczaj dostępna jest w McDonaldzie na jesieni i prawdopodobnie tak będzie też tym razem. Sprawdzamy, kiedy burger pojawi się w ofercie i w jakiej będzie cenie.

Kanapka Drwala 2019 - kiedy Burger Drwala w McDonalds? [CENA, SKŁADNIKI] fot. Piotr Mecik/EASTNEWS

Burger Drwala 2019 - kiedy popularna kanapka powróci do oferty McDonald's? Od kiedy Kanapka Drwala będzie w sprzedaży? Jaka będzie jej cena? Jakie są jej składniki? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Burgerze Drwala 2019.

Kanapka Drwala 2019 - kiedy Burger Drwala w McDonald's?

Od kiedy Kanapka Drwala 2019 w McDonald's? Takie pytanie pojawia się co roku na jesieni. Wszyscy fani kultowego burgera muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Na stronie McDonald's nie pojawiła się jeszcze żadna oficjalna informacja na temat tego, kiedy Burger Drwala 2019 pojawi się w ofercie restauracji. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek szczegóły, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypominamy, że w ubiegłym roku Kanapka Drwala w McDonald's dostępna była od końca listopada. Czy tak będzie i tym razem? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem.

Ponadto, oprócz Kanapki Drwala w określonych dniach w ofercie restauracji prawdopodobnie pojawią się następujące produkty: Burger Drwala na ostro, burger zbójnicki, frytki zakręcone, chrupserki.

Od kiedy Burger Drwala 2019? Cena, składniki

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy Kanapka Drwala McDonald's oraz inne produkty "Lepsza strona zimy" trafią do sprzedaży.

Cena Burgera Drwala 2019 uzależniona będzie od wybranej restauracji i prawdopodobnie - jak to było w ubiegłych latach - wynosić będzie około 15 zł.

Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Burgera Drwala na ostro natomiast uzupełniają papryczki jalapeno oraz pikantny sos.

RadioZET.pl/JW

Oceń