Zamknij

Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁAD]

26.11.2020 08:44
Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonalds? [CENA, SKŁAD]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Od kiedy Kanapka Drwala 2020 w McDonald's? Na powrót popularnego burgera do oferty restauracji czeka wielu smakoszy. Kultowa kanapka zazwyczaj dostępna jest w McDonaldzie na jesieni i tak będzie i tym razem. Sprawdzamy, kiedy Burger Drwala 2020 pojawi się w ofercie i w jakiej będzie cenie.

Burger Drwala 2020 - kiedy popularna kanapka powróci do oferty McDonald's? Od kiedy Kanapka Drwala będzie w sprzedaży? Jaka będzie jej cena? Jakie są jej składniki? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Burgerze Drwala 2020.

Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [DATA, TERMIN]

Od kiedy Kanapka Drwala 2020 w McDonald's? Takie pytanie pojawia się co roku na jesieni. Dla wszystkich smakoszy, mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące terminu pojawienia się kultowej kanapki, są już znane. Burger Drwala w McDonald's 2020 będzie dostępny od środy, 25 listopada.

Burger Drwala 2020/21 - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonald's? [DATA, TERMIN]

Ponadto w jesiennej ofercie pojawi się także wiele innych nowości, jak chociażby Burger Drwala z żurawiną. Klienci będą mieli również do dyspozycji: Burgera Drwala z kurczakiem, klasycznego, Drwala na Ostro czy Drwala Podwójnego. Oprócz Kanapek Drwala w ofercie restauracji pojawią się również kultowe już chrupserki.

W tym roku jednak zabraknie burgera w wersji wegetariańskiej.

Od kiedy Burger Drwala 2020? Cena, skład

Jak już wspominaliśmy powyżej, Kanapka Drwala McDonald's 2020 oraz inne produkty "Lepsza strona zimy" trafią do sprzedaży 25 listopada.

Cena Burgera Drwala 2020 uzależniona będzie od wybranej restauracji i prawdopodobnie - jak to było w ubiegłych latach - wynosić będzie około 15 zł.

Tradycyjny Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Burgera Drwala na ostro natomiast uzupełniają papryczki jalapeno oraz pikantny sos.

Zagłosuj

Lubisz Kanapkę Drwala?

Liczba głosów:

RadioZET.pl