Zamknij

Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁAD]

21.10.2020 14:26
Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonalds? [CENA, SKŁAD]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Od kiedy Kanapka Drwala 2020 w McDonald's? Na powrót popularnego burgera do oferty restauracji czeka wielu smakoszy. Kultowa kanapka zazwyczaj dostępna jest w McDonaldzie na jesieni i bardzo możliwe, że tak będzie i tym razem. Sprawdzamy, kiedy Burger Drwala 2020 pojawi się w ofercie i w jakiej będzie cenie.

Burger Drwala 2020 - kiedy popularna kanapka powróci do oferty McDonald's? Od kiedy Kanapka Drwala będzie w sprzedaży? Jaka będzie jej cena? Jakie są jej składniki? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Burgerze Drwala 2020.

Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonald's?

Od kiedy Kanapka Drwala 2020 w McDonald's? Takie pytanie pojawia się co roku na jesieni. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie zostały ujawnione żadne informacje na temat tego, kiedy Burger Drwala 2020 pojawi się w ofercie restauracji. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek szczegóły, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że w ubiegłym roku nowa oferta produktowa zaczęła obowiązywać od 20 listopada. Wówczas w jesiennej ofercie pojawiło się wiele nowości, jak chociażby burger w wersji wegetariańskiej. Klienci mieli do dyspozycji: Drwala Wege, kurczaka, wołowinę, Drwala na Ostro czy Drwala Podwójnego. Oprócz Kanapki Drwala w ofercie restauracji pojawiły się również kultowe już frytki zakręcone oraz chrupserki.

Bardzo możliwe zatem, że i w tym roku oferta promocyjna będzie przedstawiać się podobnie.

Zagłosuj

Lubisz Kanapkę Drwala?

Liczba głosów:

Od kiedy Burger Drwala 2020? Cena, skład

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy Kanapka Drwala McDonald's 2020 oraz inne produkty "Lepsza strona zimy" trafią do sprzedaży.

Cena Burgera Drwala 2020 uzależniona będzie od wybranej restauracji i prawdopodobnie - jak to było w ubiegłych latach - wynosić będzie około 15 zł.

Tradycyjny Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Burgera Drwala na ostro natomiast uzupełniają papryczki jalapeno oraz pikantny sos.

RadioZET.pl