Zamknij

Kanapka dnia Subway 2019 - jaka jest dzisiaj i ile kosztuje? [CENA]

Jolanta Waligóra
05.09.2019 14:34
Kanapka dnia Subway 2019 - jaka jest dzisiaj i ile kosztuje? [CENA]
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EASTNEWS

Kanapka dnia Subway 2019 w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę - co oferuje restauracja w poszczególne dni i ile trzeba zapłacić za danie? Szczegółowe informacje można znaleźć w tym artykule. Poniżej sprawdzamy także, jaka jest cena kanapki dnia w Subwayu 2019.

Subway - kanapka dnia 2019: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela. Jaka jest dzisiaj? Ile kosztuje popularna kanapka? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jaka jest kanapka dnia Subway 2019 na poszczególne dni i jaka jest jej cena.

Subway - kanapka dnia 2019: jaka jest dzisiaj?

Informacji o kanapce dnia Subway 2019 codziennie szuka w sieci wielu fanów restauracji szybkiej obsługi. Nic dziwnego, w końcu taka kanapka jest znacznie tańsza. Każdego dnia w promocyjnej cenie oferowane jest inne danie. Przykładowo w poniedziałki niecałe 9 zł zapłacimy za kanapkę z jajkiem i szynką, we wtorek z tuńczykiem chilli, a w sobotę pizza picante. Poniżej można znaleźć szczegółową rozpiskę na każdy dzień i sprawdzić, jaka jest kanapka dnia Subway 2019 w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę.

  • Poniedziałek - jajko&szynka
  • Wtorek - tuńczyk chilli
  • Środa - kurczak BBQ
  • Czwartek - triple bacon
  • Piątek - ser i cebulka
  • Sobota - pizza picante
  • Niedziela - kurczak mango

Kanapka dnia Subway 2019 - CENA. Ile kosztuje?

Wiele osób zastanawia się także, jaka jest cena kanapki dnia Subway 2019. Za 15-centymetrową kanapkę promocyjną trzeba zapłacić 8,95 zł, czyli znacznie taniej. Przypomnijmy, że kanapka 15-centymetrowa w regularnej cenie wynosi od około 11 do około 14 zł - wszystko zależy od doboru składników.

RadioZET.pl/JW