Zamknij

Kanapka dnia Subway 2020 - jaka jest dzisiaj i ile kosztuje? [CENA]

09.09.2020 08:49
Kanapka dnia Subway 2020 - jaka jest dzisiaj i ile kosztuje? [CENA]
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EASTNEWS

Kanapka dnia Subway 2020 w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę - co oferuje restauracja w poszczególne dni i ile trzeba zapłacić za danie? Szczegółowe informacje można znaleźć w tym artykule. Poniżej sprawdzamy także, jaka jest cena kanapki dnia w Subwayu 2020.

Subway - kanapka dnia 2020: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela. Jaka jest dzisiaj? Ile kosztuje popularna kanapka? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jaka jest kanapka dnia Subway 2020 na poszczególne dni i jaka jest jej cena.

Subway - kanapka dnia 2020: jaka jest dzisiaj?

Informacji o kanapce dnia Subway 2020 codziennie szuka w sieci wielu fanów restauracji szybkiej obsługi. Nic dziwnego, w końcu taka kanapka jest znacznie tańsza. Każdego dnia w promocyjnej cenie oferowane jest inne danie. Przykładowo w poniedziałki niecałe 9 zł zapłacimy za kanapkę Spicy Italian, we wtorek z jajkiem i szynką, a w sobotę pizza picante. Poniżej można znaleźć szczegółową rozpiskę na każdy dzień i sprawdzić, jaka jest kanapka dnia Subway 2020 w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę.

  • Poniedziałek - Spicy Italian.
  • Wtorek - jajko i szynka.
  • Środa - kurczak BBQ.
  • Czwartek - B.L.T. (klasyczna kombinacja bekonu, sałaty i pomidora (B.L.T.) z dodatkową porcją smażonego boczku peklowanego syropem klonowym).
  • Piątek - kurczak mango tikka.
  • Sobota - pizza picante.
  • Niedziela - stripsy z kurczaka.

Kanapka dnia Subway 2020 - CENA. Ile kosztuje?

Wiele osób zastanawia się także, jaka jest cena kanapki dnia Subway 2020. Za 15-centymetrową kanapkę promocyjną trzeba zapłacić 8,95 zł, czyli znacznie taniej. Przypomnijmy, że kanapka 15-centymetrowa w regularnej cenie wynosi od około 11 do około 14 zł - wszystko zależy od doboru składników.

RadioZET.pl