Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Karol Niecikowski - kim jest brat Tomasza Niecika? [wiek, World of Dance]

25.06.2018 13:49

Kim jest Karol Niecikowski? Brat Tomasza Niecika razem z Olgą Kalicką będzie prowadzić nowy taneczny show Polsatu "World of Dance". Co warto wiedzieć o tancerzu i współtwórcy grupy Fair Play Crew? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Karola Niecikowskiego.

Karol Niecikowski - kim jest brat Tomasza Niecika? [wiek, World of Dance] fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest brat Tomasza Niecika, Karol Niecikowski? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje o tancerzu i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

Karol Niecikowski - kim jest brat Tomasza Niecika i prowadzący "World of Dance"?

Karol Niecikowski w roli prowadzącego zadebiutuje na jesieni w nowym tanecznym show Polsatu "World of Dance". Program poprowadzi razem z aktorką znaną m.in. z roli Magdy w Rodzince.pl, Olgą Kalicką. Mężczyzna jest tancerzem, choreografem, biznesmenem oraz współtwórcą znanej grupy Fair Play Crew.

Wiele osób na pewno kojarzy brata Karola Niecikowskiego. To polski muzyk związany z gatunkami disco polo i dance, Tomasz Niecik

Karol Niecikowski - wiek, brat, Instagram, żona, Fair Play Crew [INFORMACJE]

Karol Niecikowski urodził się w 1984 roku. W tym roku skończył 34 lata. Swoją taneczną pasję rozwija od 14. roku życia, kiedy to zaczął trenować breakdance. Kilkanaście lat temu brat Tomasza Niecika stworzył słynną formację taneczną Fair Play Crew. Była jednym z powodów, dla którego Białystok został okrzyknięty "Polską stolicą tańca". 

Karol Niecikowski w 2011 roku zorganizował Fair Play Dance Camp. Obecnie jest to największy edukacyjny festiwal taneczny w Europie. Od lat, podczas organizowanych warsztatów, wspiera młode taneczne talenty z całego świata. Szerszej publiczności dał się poznać w programach typu talent show, m.in. w "You Can Dance". Karol Niecikowski w roli prowadzącego zadebiutuje jednak dopiero w "World of Dance", który swoją premierę będzie miał na jesieni. 

Tancerz ma żonę Joannę, z którą mieszka w Białymstoku. Karola Niecikowskiego na Instagramie można znaleźć pod nazwą: karolniecikowski. Obecnie obserwuje go ponad 2 000 osób. 

1
2
3

RadioZET.pl/JW

Oceń