Zamknij

Karolina Bielawska - kim jest Miss Polonia 2019? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Jolanta Waligóra
25.11.2019 11:07
Karolina Bielawska - kim jest Miss Polonia 2019? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Karolina Bielawska nową Miss Polonia 2019 - zwyciężczyni konkursu otrzymała tytuł "najpiękniejszej" w niedzielę 24 listopada podczas wielkiego finału, który odbył się w Serocku. Laureatka konkursu ma 20 lat i pochodzi z Łodzi. Przedstawiamy informacje o karierze, życiu prywatnym Karoliny Bielawskiej, jej wiek, wzrost, Instagram oraz inne szczegóły.

Kim jest Karolina Bielawska? Wiek, wzrost, wymiary, Instagram, chłopak, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowej Miss Polonii 2019, można znaleźć w tym artykule. 

Kim jest Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019?

Długo wyczekiwany finał Miss Polonia 2019 odbył się w niedzielę 24 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku. To właśnie wtedy poznaliśmy nową Miss Polonię 2019 Karolinę Bielawską.

W trakcie gali finałowej Miss Polonia 2019 kandydatki zaprezentowały się w kilku kolekcjach m.in. sukniach ślubnych Lidii Kality, sukniach wieczorowych Natashy Pavluchenko, kostiumach kąpielowych Gabbiano, sukienkach koktajlowych PINA, strojach casual Born2Be i TEX oraz bieliźnie COEMI. Finałowe stylizacje dopełniły zegarki marki Hornavan i dodatki od wOkularach. O makijaże najpiękniejszych Polek dbał Delia Cosmetics, a fryzury marka Cameleo. 

Magdalena Kasiborska - kim jest Miss Polski 2019? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]

Przypomnijmy, że w ciągu 90 lat istnienia konkursu tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 40 Polek. Korona jest trofeum przechodnim, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Królowa otrzymuje wyjątkową, bursztynową koronę, specjalne zaprojektowaną z myślą o Najpiękniejszej Polce. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. W 2006 roku została wydana książka "Miss Polonia. A jednak warto..." autorstwa Ewy Wojciechowskiej, opisująca historię konkursu Miss Polonia i losy jego laureatek.

Karolina Bielawska - wiek, wzrost, Instagram, chłopak, życie prywatne

Laureatka konkursu ma 20 lat. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Karoliny Bielawskiej. Miss Polonia 2019 mierzy około 179 cm. Pochodzi z Łodzi.

Karolina Bielawska na co dzień studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Jak sama mówi, inspirują ją silne i niezależne kobiety. Od najmłodszych lat jej największą pasją są podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, poznawać ludzi, kulturę i ich zwyczaje. Ceni sobie osoby z pasją, ambitne i pozytywnie patrzące na świat.

Inspiracją Miss Polonii 2019 Karoliny Bielawskiej jest Martyna Wojciechowska, którą ceni zarówno za podróże, jak i za działalność charytatywną. Laureatka konkursu dodała, że chciałaby kiedyś prowadzić program taki jak "Kobieta na krańcu świata".

Wiadomo także, że Karolina Bielawska ma chłopaka. Para jednak bardzo ceni sobie prywatność.

Karolina Bielawska na Instagramie figuruje pod nazwą: karolinabielawska. Obecnie obserwuje ją ponad 3 tysiące osób.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/JW