Zamknij

Karolina Emus - kim jest miss mundialu 2018? [GALERIA]

Redakcja
29.05.2018 15:30
Karolina Emus - kim jest miss mundialu 2018? [GALERIA]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Karolina Emus - kim jest miss mundialu 2018? Na to pytanie, z uwagi na nadchodzące Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji, poszukuje odpowiedzi coraz więcej osób. Jak wygląda tajemnicza brunetka i czy przebije swoją popularnością Natalię Siwiec? Przedstawiamy najważniejsze informacje o nowej miss mundialu i sprawdzamy, kim jest Karolina Emus.

Kim jest Karolina Emus? To nowa miss mundialu 2018. Sprawdzamy, co warto wiedzieć o tajemniczej brunetce, która zamierza kibicować polskiej reprezentacji podczas MŚ. 

» Mundial 2018: mecze Polaków - kiedy i z kim gramy? «

Karolina Emus - kim jest miss mundialu 2018?

Karolina Emus to Polka pochodząca z Poznania. Jest magistrem politologii ze specjalizacją dziennikarstwo i nowe media. Przez pewien czas była związana z piłkarzem Lecha Poznań. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako modelka, instruktorka fitness oraz fotomodelka. W swoim dorobku ma już kilka komercyjnych sesji dla popularnych film odzieżowych i bieliźniarskich.

Jak informuje jastrzabpost.pl, Karolina Emus próbowała swoich sił także w konkursach piękności. W 2007 roku udało jej się zdobyć tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek. Dostała się także do finału Miss Polski Nastolatek. Nowa miss mundialu 2018 aktywna jest także na platformach społecznościowych, gdzie zamieszcza zdjęcia z podróży, chętnie eksponując swoje ciało. Karolinę Emus na Instagramie można znaleźć pod nazwą: karolinaemuss. Obecnie śledzi ją już ponad 11 tysięcy osób. 

» Marysia Horbulewicz - kim jest Miss Mundialu 2018? [ZDJĘCIA, WIEK] «

Miss mundialu 2018 - Karolina Emus [GALERIA]

Karolina Emus łudząco przypomina Natalię Siwiec, którą kilka lat temu okrzyknięto Miss Euro 2012. Czy Karolina przebije ją swoją popularnością?

1
2
3
4
5

RadioZET.pl/JW