Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Karolina Gibki - kim jest wokalistka exMaanam, która zastąpi Korę?

06.02.2019 10:08

Karolina Gibki to wokalistka nowego Maanamu, który figurować będzie pod nazwą "exMaanam". W skład zespołu wchodzą także Bogdan Wawrzynowicz, Paweł Markowski, Ryszard Olesiński oraz Krzysztof Zawadka. Co warto wiedzieć o następczyni Kory, która z wykształcenia jest aktorką? Szczegółowe informacje o Karolinie Gibki można znaleźć poniżej.

Karolina Gibki - kim jest wokalistka exMaanam, która zastąpi Korę? [PIOSENKI] fot. Youtube/AA Passa

Kim jest Karolina Gibki? Piosenki, Maanam, kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje na temat nowej wokalistki zespołu exMaanam, która zastąpi Korę, zamieszczamy poniżej.

Karolina Gibki nową wokalistką exMaanam

Z radością przedstawiamy, oto KAROLINA GIBKI nowa wokalistka exMAANAMU - brzmi początek wpisu na profilu zespołu exMaanam z 4 lutego 2019. Nazwa "exMaanam" w styczniu br. zastąpiła "Złoty Maanam", który skończył swoją działalność. Nowy zespół będzie zatem kontynuacją "Złotego Maanamu". W jego skład - oprócz wspomnianej powyżej wokalistki Karoliny Gibki - wchodzą: Paweł Markowski (perkusista), Bogdan Wawrzynowicz (gitarzysta basowy), Ryszard Olesiński (gitarzysta) oraz Krzysztof Zawadka (gitarzysta).

Prawie pół roku po odejściu Kory i po kilku rozmowach z Rysiem doszliśmy do porozumienia: muzycy nie będą używać nazwy Złoty Maanam a ja jako osoba, która na prośbę Kory i Marka Jackowskiego zarejestrowała dwadzieścia lat temu nazwę Maanam w Urzędzie Patentowym, udzielę im zgody na używanie bardziej adekwatnej nazwy Ex- Maanam. Nazwa Ex-Maanam opisuje dokładnie ich status. To przecież oni nagrali wspaniale płyty Maanamu: między innymi Nocny Patrol i Różę. W tym roku mija 25 lat od wydania tego albumu. - czytamy wpis zamieszczony przez Kamila Sipowicza na profilu Kory na Facebooku.

Karolina Gibki - piosenki, kariera, życie prywatne: kim jest?

Karolina Gibki urodziła się w 1987. W tym roku skończy 32 lata. Ma 168 cm wzrostu. Wokalistka exMaanam Karolina Gibki jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych im. S.Wyspiańskiego we Wrocławiu. Uczyła się w klasie wokalnej Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz w Studium Musicalowym przy Teatrze Capitol we Wrocławiu. W 2014 roku Karolina Gibki rozpoczęła pracę w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Zrealizowała tam recital "Bądź taka nie bądź taka" z piosenkami Maanamu, w którym przedstawiane są fragmenty z historii zespołu oraz biografii Kory.

Karolina Gibki na swoim koncie ma także kilka ról w serialach i filmach. Zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Klan", "M jak miłość", "Pierwsza miłość", "Na sygnale", "O mnie się nie martw", "Fotograf". 

Zauroczyła nas swoją urodą, talentem, osobowością, ale przede wszystkim bijącą od niej pozytywną energią. Od dziś bierzemy się do pracy, by jak najszybciej spotykać się z Wami na koncertach. Planujemy też odkurzyć z naszej szuflady kompozycje, których trochę się nazbierało i zaskoczyć Was niebawem premierowymi utworami. Do usłyszenia i zobaczenia! - brzmi wpis na profilu exMaanam na Facebooku.

Na Youtubie można oglądać demo aktorskie Karoliny Gibki. Film zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW

Oceń