Zamknij

Karolina Kuczyńska - kim jest uczestniczka Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]

18.09.2020 08:06
Karolina Kuczyńska - kim jest uczestniczka Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. TVN / Bartek Krupa

Kim jest Karolina Kuczyńska, jedna z uczestniczek nowej edycji programu Top Model? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat, m.in. ile lat ma Karolina Kuczyńska, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o niej wiedzieć.

Karolina Kuczyńska - kim jest uczestniczka Top Model? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednej z uczestniczek nowej edycji programu zebraliśmy w poniższym artykule.

Karolina Kuczyńska - kim jest uczestniczka Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]

Jedna z uczestniczek Top Model, Karolina Kuczyńska ma 26 lat i pochodzi z Łomży. Z zawodu jest sushi masterem. Przyjechała na casting razem z partnerem i synem. Jurorzy byli pod wrażeniem jej urody i figury. Joanna Krupa i Marcin Tyszka uznali, że ma piękne ciało, jest śliczna i apetyczna. Fotograf zrobił jej kilka zdjęć. Dziewczyna przeszła do następnego etapu.

Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów, m.in. jaki jest wzrost Karoliny Kuczyńskiej. Pozostałe informacje o uczestniczce będzie można poznać w poszczególnych odcinkach programu.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Top Model: Karolina Kuczyńska - Instagram i pozostałe informacje

Uczestniczka Top Model Karolina Kuczyńska udziela się również na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 4 tysiące osób. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można ją znaleźć.

Top Model to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010 roku, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 roku do programu mogą zgłaszać się również mężczyźni.

RadioZET.pl/mat. prasowe