Zamknij

Karolina Sztafa - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
13.09.2019 22:22
Karolina Sztafa - Big Brother 2: kim jest uczestnik 2. edycji programu?
fot. materiały prasowe

Kim jest Karolina Sztafa? Big Brother 2, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września będziemy mogli oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czyli kim jest Karolina Sztafa, ile ma lat i co o niej wiemy.

Kim jest Karolina Sztafa? Big Brother 2 i premiera pierwszego odcinka programu odbyła się w piątek, 13 września. Wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z uczestniczek, która jako pierwsza weszła do domu Wielkiego Brata - Karolina Sztafa. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i czy uważa, że ma szanse na wygraną w Big Brotherze 2 - tego dowiecie się w poniższym artykule.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Karolina Sztafa - Big Brother 2: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Karolina Sztafa ma 32 lata i pochodzi z miejscowości Czechowice Dziedzice. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja. Zawodowo spełnia się jako selekcjonerka w klubie. Z pochodzenia jest góralką i taki też ma temperament. Jest energiczna, pewna siebie i wybuchowa. Nie znosi sprzeciwu. W wolnym czasie jeździ na rowerze i poświęca się rodzinie.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - Karolina Sztafa: co jeszcze o niej wiemy?

Karolina Sztafa, uczestniczka Big Brothera 2 uwielbia kontakt z naturą. Jak jednak podkreśla, wypoczynek na łonie natury to tylko jedna strona jej osobowości. Lubi czasem zaszaleć, dobrze się bawić i jak dodaje - "odsłonić swoją kobiecość".

- Jestem flirciarą - przyznaję się do tego i dobrze mi z tym - tak przedstawiała się w krótkim filmiku przygotowanym na potrzeby programu.

Również jej mąż dodał, że Karolina będzie trudnym przeciwnikiem dla uczestników w domu Wielkiego Brata ze względu na jej charakter, przebojowość i upartość. 

- Lubię błyszczeć - wtedy jestem w swoim żywiole. Nie ma we mnie wstydu, bardzo lubię swoje ciało.

Jej motto życiowe brzmi: "Pokochaj najpierw siebie, a później pozwól, żeby inni ludzie pokochali ciebie".

Pod koniec filmu przedstawiającego nową uczestniczkę Big Brothera 2 Karolina Sztafa podsumowała: "Wygram Big Brothera, bo jeżeli będzie to cel, który będę chciała osiągnąć, to to zrobię".

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program Big Brother 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP