Zamknij

Karolina Włodarska - Big Brother: kim jest uczestniczka programu?

Jolanta Waligóra
13.09.2019 21:49
Karolina Włodarska - Big Brother: kim jest uczestniczka programu?
fot. Instagram.com/bigbrother.tvn7

Kim jest Karolina Włodarska? Nowa uczestniczka "Big Brothera", która weszła do Domu Wielkiego Brata w środę 12 czerwca, czyli zaledwie na kilka dni przed wielkim finałem pierwszego sezonu, miała być pierwszą uczestniczką 2. edycji programu. Szczegółowe informacje o Karolinie Włodarskiej z "Big Brothera" można znaleźć poniżej.

Kim jest Karolina Włodarska? "Big Brother" 2019, wiek, mąż, modelka, Instagram, życie prywatne, kariera i inne informacje na temat pierwszej uczestniczki 2. edycji BB można znaleźć w tym artykule.

Big Brother 2 - CASTINGI. Jak zgłosić się do 2. edycji programu, gdzie, do kiedy?

Karolina Włodarska - Big Brother: kim jest uczestniczka programu? 

"Big Brother" nie przestaje zaskakiwać. W środę 12 czerwca, czyli zaledwie na kilka dni przed wielkim finałem pierwszego sezonu, do Domu Wielkiego Brata weszła nowa uczestniczka "Big Brothera" Karolina Włodarska. Dziewczyna jednak nie będzie walczyć w finale z pozostałymi mieszkańcami domu. Zarząd TVN poinformował właśnie, że będzie kolejna edycja "Big Brothera", która pojawi się na jesieni 2019 roku. Karolina Włodarska miała być pierwszą uczestniczką następnego sezonu reality show. Mieszkanka została wybrana w trakcie castingów.

Niestety, z powodów osobistych Karolina Włodarska nie weźmie udziału w tej edycji Big Brothera.

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

Przypomnijmy, że nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach przerwy. Pierwszy odcinek wyemitowany został w połowie marca, a finał będzie można oglądać 16 czerwca. O zwycięstwo w programie zawalczy czworo uczestników: Igor, Radek, Bartek i Magda. 

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

Karolina Włodarska z Big Brothera - kim jest? [WIEK, MĄŻ, INSTAGRAM]

Uczestniczka "Big Brothera" Karolina Włodarska ma 27 lat i mieszka w Warszawie. Jest modelką oraz szczęśliwą mężatką. Na razie nie posiada dzieci, ale z wielkim zaangażowaniem wychowuje dwa koty i psa. Jej życie to ciągłe podróże i zawodowa niestabilność, przez co nie może zdecydować się na powiększenie rodziny. Ma to jednak w planach, ponieważ dom i bliscy są dla niej najważniejsi. Karolina Włodarska z BB pochodzi z rodziny, w której wszyscy są głośni, krzykliwi, z wyrazistymi charakterami. Za to w momentach kryzysowych wszyscy mogą na siebie liczyć i jeden za drugiego wskoczyłby w ogień. Karolina Włodarska jest towarzyska, otwarta i tolerancyjna. Razi ją dwulicowość, agresja i brak swojego zdania.

Najbardziej boi się chorób i sytuacji, na które nie ma wpływu. Kocha zwierzęta, dba o nie i zawsze staje w ich obronie. Najlepszym przyjacielem uczestniczki "Big Brothera" Karoliny Włodarskiej jest mąż Adrian. Tworzą udany związek, pełen uśmiechu i namiętności. Karolina ma pozytywny stosunek do świata. Każdy dzień traktuje jak nowe wyzwanie. Nie boi się ocen i plotkowania. Zna i ufa sobie. Opinie innych, zwłaszcza te niesprawiedliwe, traktuje zawsze z przymrużeniem oka.

RadioZET.pl/JW