Zamknij

Karolina Wnęk - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?

Karolina Piotrowska
05.04.2019 15:51
Karolina Wnęk - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Karolina Wnęk? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czym się zajmuje i kim jest Karolina Wnęk.

Kim jest Karolina Wnęk? "Big Brother" 2019 - pierwszy odcinek programu już za nami. Razem z premierą poznaliśmy także wszystkich uczestników i uczestniczki. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z nich, czyli kim jest Karolina Wnęk, ile ma lat, czym się zajmuje i inne informacje.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Karolina Wnęk - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Karolina Wnęk ma 21 lat i mieszka w Lipnicy Wielkiej. Pochodzi z południa Polski, z regionu Orawy. Studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie jest na 2. roku studiów niestacjonarnych.

Jej siostra, Justyna, mówi o niej, że jest "przebojowa, bardzo inteligentna i zabawna". Natomiast siostra Joanna podkreśla, że marzeniem Karoliny jest zwiedzić świat.

Karolina Wnęk pochodzi z rodziny wielodzietnej - ma pięcioro rodzeństwa: dwie siostry i trzech braci. 

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Karolina Wnęk: co jeszcze o niej wiemy?

Karolina Wnęk, uczestniczka "Big Brothera" 2019 podkreśla, że jak na razie stara się skupiać na sobie i na tych rzeczach, które najbardziej będą ją rozwijać.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP