Zamknij

Karosze mają...? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 20 tys. złotych

29.06.2020 13:00
Karosze mają...? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 20 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Karosze mają...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 20 tys. złotych.

Karosze mają...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 20 tys. złotych.

Karosze mają...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Karosze mają...?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. szpony i zakrzywiony dziób 

B. wąsy czepne i rurkowate kwiaty

C. czarne ogon, grzywę i sierść

D. gumowe podeszwy i cholewkę

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła z skorzystać z jednego z nich - Pół na pół. Do wybory pozostały jej warianty C. i D., z których ostatecznie uczestniczka zaznaczyła odpowiedź C.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Karosze mają...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Karosze mają...?", to właśnie C. Karosz to koń maści czarnej. Uczestniczka wygrała 20 tys. złotych i mogła kontynuować grę.

Który to Bono? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 40 tys. złotych

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl