Zamknij

Karta Dużej Rodziny 2020 - zniżki i ulgi dla posiadaczy Karty [LISTA]

Jolanta Waligóra
08.01.2020 13:13
Karta Dużej Rodziny 2020 - zniżki i ulgi dla posiadaczy Karty [LISTA]
fot. PIXABAY

Lista zniżek z Kartą Dużej Rodziny 2020 i ulg to informacje, których poszukuje wielu posiadaczy Karty lub osób, które planują ją założyć w najbliższym czasie. Dla jej właścicieli przewidziane są atrakcyjne rabaty m.in. na przejazdy kolejowe, bilety do teatru czy zakupy w popularnych sklepach. Informacje o zniżkach i ulgach z Kartą Dużej Rodziny zamieszczamy poniżej.

Karta Dużej Rodziny 2020: LISTA zniżek i ulg. Gdzie obowiązują? W jakich miejscach i za jakie usługi posiadacze Karty Dużej Rodziny 2020 zapłacą mniej? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o zniżkach oraz ulgach z Kartą Dużej Rodziny w 2020 roku.

Karta Dużej Rodziny - zniżki i ulgi 2020 [LISTA]

Na atrakcyjne zniżki z Kartą Dużej Rodziny mogą liczyć wszyscy jej posiadacze. Rabaty, które można otrzymać, dotyczą m.in. biletów na przejazdy, wejściówek do kin, teatrów, opery, filharmonii czy zakupów w wybranych sklepach takich jak Lidl, Carrefour, Świat Książki, Vistula, W.Kruk. Dodatkowo oferowane są także zniżki na prąd. Z Kartą Dużej Rodziny 2020 zmieniając dostawcę energii elektrycznej w swoim domu na Pulsar Energia, można otrzymać 4% rabatu od cen, które obecnie płacimy – a dodatkowo otrzymać umowę na czas nieokreślony. Atrakcyjną ofertę przygotowała także Enea, a szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie.

Karta Dużej Rodziny 2020: WNIOSEK - dla kogo, gdzie i jak go złożyć? 

Poniżej przedstawiamy niepełną listę zniżek i ulg z Kartą Dużej Rodziny 2020. Wszystkie rabaty można znaleźć pod tym LINKIEM.

 • zniżki na przejazdy kolejowe - 37% na bilety jednorazowe oraz 49% na bilety miesięczne - ojciec, matka, macocha i ojczym,
 • 50% ulgi opłaty za paszport - ojciec, matka, macocha i ojczym,
 • 75% ulgi opłaty za paszport - dzieci,
 • bezpłatny wstęp do parków narodowych,
 • Helios - 20% rabatu na bilety do kina, 30% rabatu na napoje z dystrybutora oraz 30% zniżki na popcorn (zniżki z Kartą Dużej Rodziny obowiązują codziennie oprócz wtorków),
 • Teatr Lalki i Aktora w Łomży - 50% zniżki na bilety wstępu,
 • Opera Krakowska - 10% rabatu na każdy spektakl z wyłączeniem premier i wydarzeń specjalnych,
 • Lidl - 10% rabatu na warzywa, owoce, chleby, bułki, produkty marki W5, Cien, Solevita i słoiczki dla dzieci marek Bobovita, Bebiprima i Hipp,
 • Carrefour - zniżka do 10% za całość zakupów we wszystkie dni tygodnia w postaci e-kuponu na okaziciela, przy dokonaniu w sklepie jednorazowo zakupów za min. 50 zł, po uwzględnieniu innych rabatów,
 • W. Kruk - 10% rabatu na biżuterię i 5% zniżki na zegarki,
 • Vistula - 10% zniżki od cen regularnych na cały asortyment,
 • Luxmed - 15% zniżki na wszystkie usługi medyczne.

Przypominamy, że miejsca, w których przysługują ulgi z Kartą Dużej Rodziny, oznaczone są specjalnym znakiem "Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny".

Karta Dużej Rodziny: aplikacja, zniżki, wniosek, ważne informacje

Zniżki z Kartą Dużej Rodziny - jak skorzystać z ulg?

Jak wspominaliśmy powyżej, ze zniżek z Kartą Dużej Rodziny mogą skorzystać wszyscy jej posiadacze. Aby to zrobić, wystarczy okazać Kartę przy kasie danego sklepu. Ponadto, jeśli chcemy zrobić zakupy w sklepie internetowym u partnera Karty Dużej Rodziny, należy podać wymagane dane z Karty.

Każdy posiadacz Karty może korzystać z niej w dowolnym czasie - nie trzeba być całą rodziną w jednym miejscu. 

RadioZET.pl/JW