Zamknij

Karta Revolut za darmo 2019 - jak skorzystać z promocji i do kiedy trwa?

Karolina Piotrowska
17.07.2019 15:49
Karta Revolut za darmo 2019 - jak skorzystać z promocji i do kiedy trwa?
fot. Shutterstock

W ciągu ostatnich miesięcy Revolut stał się bardzo popularny w Polsce. Z okazji przekroczenia progu 500 000 użytkowników w naszym kraju, firma przygotowała promocję dla nowych klientów. Poniżej zebraliśmy najważniejsze szczegóły na ten temat oraz jak zamówić kartę Revolut za darmo w 2019 roku.

Karta Revolut za darmo 2019 - jak zdobyć, gdzie zamówić i na czym polega promocja? Do kiedy można zamówić za darmo kartę Revolut? Sprawdzamy najważniejsze informacje o akcji w Polsce.

Karta Revolut za darmo 2019 - jak ją zdobyć?

Aby otrzymać kartę Revolut za darmo w 2019 roku, w pierwszej kolejności należy pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub AppStore. Następnie należy przejść proces podstawowej konfiguracji i wprowadzić swoje dane. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe. Po złożeniu zamówienia karty zazwyczaj są wysyłane w następnym dniu roboczym. Standardowy czas dostarczenia karty wynosi obecnie do 9 dni roboczych (informacje z oficjalnej strony internetowej). Niestety, nie została podana informacja, do kiedy można zamówić kartę Revolut za darmo.

Oprócz tego, że nowi klienci będą mogli dostać kartę Revolut za darmo, mogą do tego zyskać 10 zł w prezencie. 

Warto zwrócić uwagę, że promocja "karta Revolut za darmo 2019" przeznaczona jest tylko dla nowych klientów, którzy wybiorą plan Standard. Dodatkowe opłaty obowiązują w przypadku planów PREMIUM (29,99 zł na miesiąc) i METAL (49,99 zł na miesiąc). Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Revolut lub w aplikacji mobilnej.

Co to jest Revolut?

Revolut to brytyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie świadczące usługi bankowe. Oferuje m.in. karty debetowe (MasterCard i VISA), wymianę walut, usługi związane z kryptowalutami. Na oficjalnej stronie internetowej Revolut możemy przeczytać:

Revolut został uruchomiony w lipcu 2015 roku. Jesteśmy tu dla osób, które nie mają zamiaru osiedlać się w jednym miejscu i które poszukują lepszych rozwiązań i doświadczeń we wszystkim, czego się podejmują.

Karta Revolut pozwala na dokonywanie płatności na całym świecie bez żadnych prowizji, ukrytych opłat oraz kosztów przewalutowania, na które można się natknąć podczas korzystania zagranicą ze standardowych kart płatniczych. W ten sposób można korzystać z ponad 100 walut. W usłudze można też otworzyć darmowe konto mobilne, by trzymać na nim środki w 25 walutach oraz korzystać też z bezpłatnych przelewów międzynarodowych.

Revolut oferuje aplikację mobilną, która wiosną 2017 roku zaczęła obsługiwać transakcje w złotych. 13 grudnia 2018 roku Revolut uzyskał europejską licencję bankową, dającą zezwolenie na działalność na terenie Unii Europejskiej.

RadioZET.pl/KP