Zamknij

Kartel z Medellin, czyli skąd? Pytanie z Milionerów za 10 tys. zł

Paweł Żurek
28.08.2019 15:18
Kartel z Medellin, czyli skąd? Pytanie z Milionerów za 10 tys. zł
fot. Milionerzy/TVN/screen

Kartel z Medellin, czyli skąd? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 10 tysięcy złotych.

Kartel z Medellin, czyli skąd? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 10 tysięcy złotych.

Kartel z Medellin, czyli skąd? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", które brzmiało: "Kartel z Medellin, czyli skąd" nie była oczywista dla gracza. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

  • Z Wenezueli
  • Z Argentyny
  • Z Meksyku
  • Z Kolumbii

Uczestnik skorzystał z koła ratunkowego - pytania do publiczności. Widzowie podpowiedzieli, by zaznaczył odpowiedź D - z Kolumbii. Uczestnik poszedł za poradą widowni i wybrał odp. D. 

MILIONERZY - Laudacja to mowa pochwalna. A kolaudacja to...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów"  które brzmiało: "Kartel z Medellin, czyli skąd" to "z Kolumbii". Uczestnik odpowiedział poprawnie i mógł grac o wyższe nagrody. 

Kartel z Medellín (hiszp. Cartel de Medellín) to kartel narkotykowy utworzony na zachodzie Kolumbii i mający swoje źródła w mieście Medellín. Kartel ten działał na terenie Kolumbii, Boliwii, Ameryki Środkowej, USA, Kanady i Europy.

RadioZET.pl/PZ